Przy jakiej okazji wypada wręczyć kupon prezentowy?

Przy jakiej okazji wypada wręczyć kupon prezentowy

Prezenty, a dokładnie ich szukanie w sklepach, nie każdemu sprawiają przyjemność i frajdę. Dla niektórych jest to męczące zadanie, zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy pomysłu na to, co kupić. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest kupon prezentowy. Dzięki niemu zaoszczędzimy czas na chodzenie po sklepach a jednocześnie sprawimy dużą przyjemność obdarowanej osobie.

Kupon prezentowy jest oryginalny

Kolejny szalik, perfumy o nieodpowiednim zapachu lub ozdoby na meble, które nie pasują do wystroju wnętrza – to częste bolączki osób dostających prezenty. Z drugiej strony są te osoby, które je kupują i zastanawiają się – czy szalik i perfumy będą odpowiadać obdarowanej osobie? Co kupić, aby nie iść na łatwiznę i aby obdarowany nie musiał udawać, że jest zadowolony?

Na tego rodzaju problemy lekarstwem będzie kupon prezentowy. Niektóre z nich umożliwiają wykonanie zakupów w konkretnym sklepie (lub sklepach) do wartości podanej na kuponie, inne natomiast – na zrealizowanie jakiejś atrakcji. Dzięki temu obdarowany sam zdecyduje, co chce mieć. Ty natomiast musisz tylko zdecydować o kategorii prezentu (np. perfumeria, sklep sportowy, SPA).

Urodzinowe uroczystości rodzinne

Są to imprezy standardowo obchodzone w naszym kraju. To właśnie z nimi mamy najczęściej problemy, jeśli chodzi o wybór prezentów. Zazwyczaj kupujemy rzeczy drobne, które np. przydadzą się w kuchni. Nie do końca jednak wiemy, czy trafimy z modelem i kolorem wybranych akcesoriów lub czy ich styl będzie odpowiadać solenizantowi.

Poza tym istnieje pewien limit naszych możliwości bycia kreatywnym – pomysły przecież kiedyś się kończą a nie zawsze chcemy pytać, co obdarowany chciałby dostać (zwłaszcza, jeśli należy do osób, które lubią niespodzianki). Kupon prezentowy rozwiąże ten problem, bowiem obdarowana osoba sama zdecyduje, co chce sobie kupić z puli oferowanych w danym sklepie przedmiotów.

Kupon prezentowy przy okazji świąt

Temat świątecznych prezentów należy do jednych z najbardziej wrażliwych. Święta mają dla nas wyższą rangę i traktujemy je wyjątkowo. Tutaj wszystko musi być dopięte na ostatni guzik a z prezentów powinien być zadowolony każdy. I znów wracamy do punktu: co kupić, zwłaszcza dzieciom, które mają już wszystko – zabawki, klocki, gry komputerowe? Które z nich wybrać?

Cóż, najlepiej wybrać kupon prezentowy do sklepu z grami komputerami czy akcesoriami dla najmłodszych. Dzięki temu zniknie ryzyko, że daną zabawkę dziecko już ma. W podobny sposób można obdarować pozostałych członków rodziny, przekazując im elegancko opakowane kupony. Jednak uważaj! Niektóre osoby lubią tradycyjne prezenty-niespodzianki, zwłaszcza seniorzy!

Na nowej drodze życia

Ślub i wesele wiążą się z ogromem wydatków. Dla zaproszonych gości największym problemem pozostają jednak dwie rzeczy: ile dać lub co kupić. Państwo młodzi najchętniej zbierają gotówkę (aby móc kupić potrzebne im akcesoria) lub ewentualnie użyteczne prezenty. Jednakże, ryzyko dostania 3 żelazek i 2 mikrofalówek zapewne nie jest tym, na co liczą.

Idealnym połączeniem prezentu i pieniędzy kolejny raz jest… kupon. Daje on dużą swobodę wyboru. Młodzi kupią za niego to, czego będą potrzebować w sklepie z dekoracjami do domu, wyposażeniem łazienek lub sprzętem AGD. Ty musisz zadecydować tylko o tym, jaki kupon wybrać i w jakiego rodzaju sklepach młodzi będą mogli go zrealizować. Ot, połączenie wygody i praktyczności.

Elegantszy niż gotówka

Wręczanie kuponów prezentowych jest dużo bardziej eleganckie niż koperty z pieniędzmi. Jest to bardziej ekstrawagancka forma obdarowywania, która przypada do gustu wielu osobom. Omawiane kupony można wręczać z każdej okazji – narodzin dziecka (do sklepu dla niemowląt lub na sesję fotograficzną), dnia nauczyciela i na zakończenie roku szkolnego.

Kupon prezentowy pozwala także bardzo taktownie wybrnąć z sytuacji, w której nie mamy pomysłu na to, co kupić – a nie chcemy wybierać przysłowiowego „byle czego”.

Brudzew: Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
Pożyczki pozabankowe od 18 lat. Na co uważać szuka...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 26 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.