Przyjdź do Mrówki i poznaj możliwości marki Karcher

kaercher

Mycie samochodu czy sprzątanie ogrodu może być przyjemnością. Kto nie wierzy, może już w piątek, 7 maja wybrać się do sklepu Mrówka w Turku i poznać ofertę marki Karcher.

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, za pomocą których można wykonywać wiele różnorodnych prac wokół domu. W zależności od potrzeby i charakteru najczęściej wykonywanych prac, myjki można wybrać, kierując się ich maksymalnym ciśnieniem roboczym. Urządzenia tego typu są w stanie wygenerować ciśnienie do 180 bar. Karcher to jednak cała gama urządzeń od różnorodnych myjek po odkurzacze, a także środki czyszczące, które pozwolą skutecznie usuwać najtrudniejsze zabrudzenia.

Jak skuteczne są produkty Karcher podczas prac domowych oraz profesjonalnych robót będzie można przekonać się już w piątek, 7 maja. W sklepie PSB Mrówka przy ul Kolska Szosa 47 A, gdzie odbędzie się prezentacja urządzeń marki Karcher.


Tomograf tylko dla pacjentów szpitala. NFZ nie zgo...
OTOP: Mewa śmieszka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 12 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.