Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Rolety zewnętrzne to inwestycja!

Ryta i Syn

Wybór rolet oferowanych przez firmę Okna Ryta&Syn to doskonała inwestycja, która nie tylko pozwoli na odpowiednie zaciemnienie wnętrza, ale również zapewni doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną. Szczególnie w domach jednorodzinnych pełnią one dodatkowo funkcję ochronną, zabezpieczając przed włamaniami czy uszkodzeniami szyby.

Wyróżniamy kilka rodzajów rolet. Nadstawne, integro oraz natynkowe. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w obiektach, które są w trakcie budowy lub przechodzą kompleksowy remont obejmujący wymianę stolarki okiennej. Takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w budynkach o jednowarstwowych ścianach nośnych. Okno wraz z roletą tworzy jedną, sztywną konstrukcję pozbawioną mostków termicznych. W efekcie klient otrzymuje wytrzymałą osłonę, która chroni przed intensywnym słońcem i nagrzewaniem latem, a jednocześnie izoluje wnętrze pomieszczenia od wiatru i mrozu w zimie.

Ogromną zaletą rolet nadstawnych jest ich stosunkowo niska cena, szybki i sprawny montaż, a w razie jakiejkolwiek awarii łatwy dostęp do podzespołów rolety od wewnątrz. Nie trzeba się również obawiać o mechanizm znajdujący się wewnątrz skrzynki roletowej, ponieważ ma ona bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.

Rolety „intego” to rozwiązanie stosowane również w nowym budownictwie jako alternatywa dla rolet nadstawnych. W tym przypadku skrzynka roletowa montowana jest na nadproże budynku. Stosując odpowiednią izolację alutermo, można uzyskać lepsze parametry termoizolacyjne niż przy roletach nadstawnych. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest rewizja od zewnątrz.

Dobrą alternatywą dla osób, które nie planują remontu domu, a zależy im na osłonie przed wiatrem lub słońcem, są rolety montowane na elewację. W tym przypadku skrzynka roletowa nie jest zabudowywana. Zaletą tego rozwiązania jest szybki montaż. Rolety natynkowe mogą być również dodatkową ozdobą, ponieważ dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej, z łatwością dopasujesz je do swojej elewacji. Oferowane przez firmę Okna Ryta&Syn rolety zewnętrzne dostępne są z napędem elektrycznym przeciążeniowym, radiowym przewodowym lub sterowane ręcznie.

Firma Okna Ryta&Syn jest wyłącznym dystrybutorem firmy Building Shutter Systems. To belgijska firma, której jakość docenili już mieszkańcy wietrznych terenów Belgii i Holandii. Pancerze są grubsze od konkurencyjnych produktów, przetłoczone z dwóch stron, co daje dadatkowej sztywności i termoizolacyjności roletom. Więcej szczegółów uzyskacie Państwo w firmie:

Okna Ryta&Syn
Turek, Legionów Polskich 6b
www.oknaiprojekty.eu

 

Gratka dla lodomaniaków! Lody Willish już w Turku
Dzień Bibliotekarza w Powiecie Tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.