Rower sposobem na aktywną sobotę

Rajd Rowerowy
Wakacje nieubłaganie zbliżają się do końca. Ostatnie ciepłe dni warto wykorzystać na aktywny wypoczynek. Nie trzeba było przekonywać o tym uczestników rajdu rowerowego zorganizowanego przez Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5 w Turku. 
 
 
Na starcie sobotniego (21 sierpnia) rajdu stawiło się kilkudziesięciu uczestników, w tym również burmistrz Turku Romuald Antosik. Rowerowa wyprawa była okazją do prawdziwie międzypokoleniowej integracji i aktywnego wypoczynku. Po zapoznaniu się z regulaminem oraz zasadami bezpieczeństwa można było ruszyć w trasę, która niemal w całości prowadziła przez leśne ścieżki okalające Turek. 
 
W sumie do pokonania uczestnicy rajdu mieli 25 kilometrów. Dla każdego przygotowano słodki poczęstunek, a na mecie - grillowane przysmaki. 
Gwarny i radosny piknik w Grabieńcu
Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze ze Żdżar i Głuchowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.