Rozstań się z bólem i zaznaj relaksu w salonie MagNat

MagNat

Jest jedno miejsce, które łączy rehabilitację, terapię i relaks - w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. To salon MagNat w Uniejowie, gdzie dostępny jest szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Polecane są również usługi zdrowotne, jak choćby suche igłowanie bardzo skuteczne w walce z bólem, terapia manualna czy terapia punktów spustowych.

Mieszczący się przy ul. Bogumiła 29 salon MagNat to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce skorzystać z profesjonalnych zabiegów zarówno rehabilitacyjnych, jak i relaksujących. Salon MagNat łączy w sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, z powodzeniem przynosząc ulgę w takich schorzeniach jak łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka, problem ze stawem barkowym, bądź całą obręczą barkową. Zabiegi przyniosą ulgę w takich jednostkach chorobowych jak rwa kulszowa, rwa barkowa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zwichnięcia, czy rehabilitacja po złamaniach. Odpowiednie zabiegi są również skuteczne przy bólach migrenowych, oraz porażeniach nerwu twarzowego. Na szczególną uwagę zasługuje tzw. suche igłowanie. Jest to zabieg stosowany w leczeniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych na ciele. To jedna ze skuteczniejszych metod walki z bólem.

W ofercie Salonu Magnat znajduje się m.in.: masaż klasyczny, terapia punktów spustowych, masaż dla kobiet w ciąży oraz masaż termalny. O dobrą formę i samopoczucie pozwoli zadbać również masaż bańką chińską, czy relaks przy świecach i masaż masłem shea, masaże gorącymi kamieniami, masaż olejkami owocowymi, peelingi.

Nowoczesny salon masażu i fizjoterapii oferuje:

-Masaż gorącymi kamieniami
-Masaż czekolada
-Masaż masłem shea
-Olejem kokosowym
-Masaż dla kobiet w ciąży

Zabiegi oraz rehabilitację prowadzi wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów. Często podstawowe pakiety w ramach refundacji NFZ nie przynoszą oczekiwanego efektu, dlatego pacjenci potrzebują dodatkowej kuracji. Znajdą ją w gabinecie MagNat, gdzie terapia zostanie dobrana do indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość wykupienia voucherów lub karnetu, przy którym 10 zabieg otrzymasz gratis.

Zapraszamy do salonu MagNatu - zadzwoń i umów się już dziś, tel. 726100152. Gabinet znajduje się przy ulicy Bogumiła 29 w Uniejowie.


Ostatnie pożegnanie druha Wojciechowskiego. Rodzin...
Co zrobić z choinką po świętach?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.