Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Seminarium Biznesowe „Poznaj Możliwości Inwestycji”

TIG Turek

Serdecznie zapraszamy na nasze prestiżowe Seminarium Biznesowe „Poznaj Możliwości Inwestycji”.

Dzięki temu wydarzeniu zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ważnej dyskusji na temat możliwości inwestycji, zrównoważonego rozwoju oraz wsparcia dla przedsiębiorców.

Naszym celem jako Organizatora jest dostarczenie Państwu cennych informacji i narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesów w dziedzinie inwestycji biznesowych.

Program Seminarium :

9.45 – 10.00 – Rejestracja uczestników spotkania
10.00 – 10.30 – Oferty wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji, w tym zwolnienia z podatków CIT i PIT w związku z nowymi inwestycjami, przedstawi Piotr Matulka- Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
10.30 – 11.30 – Pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw w Wielkopolsce, w tym niskoprocentowe pożyczki jako alternatywne źródła finansowania, przedstawi Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.
11.30 – 12.00 Dyskusja
12.00 – Poczęstunek i rozmowy przy kawie

Data: 8 listopada 2023 roku
Godziny: 10:00 – 12:00

Lokalizacja: Turecka Izba Gospodarcza – Turek, ul. Żeromskiego 37

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców planujących nowe inwestycje oraz wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji biznesowych.

Obiecujemy, że dostarczymy wiele merytorycznej wiedzy oraz interesujących dyskusji, które ułatwią Państwu podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Prosimy o dokonanie rejestracji i zapisanie się na to wyjątkowe wydarzenie, klikając na poniższy link https://forms.gle/2XmzauZvGZLnBUyK7

Od cienia do stylu - jak pergole definiują nowocze...
Kto zostanie dyrektorem LO? Powiat turecki ogłosił...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.