Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Starosta Turecki: Szanowni Mieszkańcy Powiatu Tureckiego !

Powiat Turecki

Na podstawie oficjalnej informacji otrzymanej od Kierownika Oddziału mediów i komunikacji społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Tomasza Stube przekazuję Państwu komunikat o pierwszym przypadku pozytywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u mieszkanki Powiatu Tureckiego, która przebywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Kobieta od dłuższego czasu była i obecnie jest pacjentką szpitala, na terenie którego już wcześniej potwierdzono przypadek zakażenia. Szpital został zamknięty i poddany kwarantannie. Pacjentka najprawdopodobniej uległa zakażeniu w placówce, a jej stan jest ogólnie dobry.

Zwracam się o zachowanie spokoju i przestrzeganie rozporządzeń oraz zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Jeśli nie musimy nie wychodźmy z domu. Życzę Państwu wiele zdrowia.

Starosta Turecki
Dariusz Kałużny

OSP Turek zachęca do udzielania pomocy
Koronawirus: PILNE! Pierwszy przypadek w Powiecie ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Mieszkaniec w piątek, 27 marca 2020 19:59

To co do jasnej ciasnej straż i inne służby w kombinezonach robiły o godzinie 19:00 w urzędzie miejskim?

To co do jasnej ciasnej straż i inne służby w kombinezonach robiły o godzinie 19:00 w urzędzie miejskim?
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.