Street Art w Galerii nad Jeziorem!

Street Art

Tego jeszcze nie było. Już niebawem, 24-25 września Galeria nad Jeziorem przemieni się w pracownie artystyczną z prawdziwego zdarzenia. Białe, klasyczne, ponadczasowe trampki? Czas nadać im niepospolitego charakteru. Sztuka użytkowa na wyciągnięcie ręki już w najbliższy weekend w Koninie.

Rok 2021 to rok indywidualności i odmienności – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Młodzi ludzie coraz wcześniej poszukują własnego stylu i swojej tożsamości, starsi potrzebują zmian i powiewu świeżości. Jedni i drudzy niejednokrotnie wyrażają się właśnie poprzez ubrania i dodatki. Galeria nad Jeziorem wychodzi im naprzeciw i stawia na oryginalność. Szkoda czasu na nudę, zabawa modą to coś wspaniałego, a zarazem niezwykle rozwijającego.

Dla wszystkich fanów street artu Galeria nad Jeziorem przygotowała wyjątkową niespodziankę. Już wkrótce mieszkańcy Konina i okolic będą mogli całkowicie odmienić klasyczne białe trampki i nadać im unikalny charakter. Wystarczy w dniach 24-25 września w godzinach 10:00 – 19:00 zrobić zakupy w Galerii nad Jeziorem za minimum 150 złotych i tego samego dnia zarejestrować paragon na stoisku promocyjnym. Można łączyć ze sobą maksymalnie dwa dowody zakupów. Krok drugi to wybranie wzoru (maksymalnie trzech) spośród przygotowanych kolorowych, różnorodnych propozycji i przekazanie ich artystom. Pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości i jedyne w swoim rodzaju trampki gotowe!

Profesjonalni street artowi artyści w trakcie dwóch dni akcji przygotują łącznie 300 indywidualnych projektów. Szczegółowy regulamin dotyczący wydarzenia stale dostępny będzie na stoisku.

- „Fani trampek w stylu street art to akcja, której mieszkańcy Konina się nie spodziewali! Połącznie przyjemnych, owocnych zakupów i spersonalizowanych upominków wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że podczas eventu powstanie wiele użytkowych dzieł sztuki! Cieszymy się, że możemy przekazać naszym Klientom coś, co ich wyraża” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Akcja przygotowana została z uwzględnieniem obowiązujących norm i zasad sanitarnych.

Z okazji wyjątkowego wydarzenia Galeria nad Jeziorem zaprasza również do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie. Więcej szczegółów na Fanpage Centrum.

Zapowiada się niezwykle kreatywny weekend! Galeria nad Jeziorem serdecznie zaprasza na zakupy.

Jesteś na diecie redukcyjnej? Zobacz, jakie aktywn...
Na czym polega nauka programowania metodą Bootcamp...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 październik 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.