Konkursy, rabaty i wiele emocji na piąte urodziny Mrówki!

Urodziny Mrówki

Na dzień pełen atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji piątych urodzin zaprasza market budowlany Mrówka w Turku. Będą promocje, zabawy dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.

W sobotę, 11 maja wszyscy klienci będą świętować z Mrówką urodziny. W tym dniu na wszystkich odwiedzających sklep będą czekać wyjątkowe niespodzianki. Co pół godziny losowane będą nagrody, wśród których znajdzie się m.in. sprzęt rtv i agd, który z pewnością przyda się każdemu.

Z okazji urodzin przygotowano także wyjątkowe rabaty. Zakupy w systemie ratalnym będzie można zrobić z zerowym oprocentowaniem (oferta obowiązuje w dn. 10-11.05 2019). Najmłodsi także znajdą coś dla siebie, bo na dzieci czekać będą chociażby dmuchane zjeżdżalnie (od godz. 11.00 do 16.00).

Urodzinowe świętowanie z Mrówką będzie trwać od godziny 8.00 do 17.00. Zapraszamy.

Kawęczyn: Tragedia w Ciemieniu. Nie żyje rowerzyst...
Wideo: Wysypisko śmieci przy cmentarzu w Tokarach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.