Szeroka oferta zniczy i kwiatowych kompozycji w sklepie Mrówka

Mrówka Turek

W sklepach Mrówka oferta zniczy i ozdób kwiatowych jest dostępna przez cały rok, jednak to właśnie przed dniem Wszystkich Świętych wybór jest największy.

Tradycyjne, artystyczne i nowoczesne

Tradycja palenia zniczy sięga czasów jeszcze pogańskich, ale jest aktualna do dnia dzisiejszego. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zniczy, a wybór ograniczają jedynie nasze upodobaniach.

W sklepach PSB Mrówka dostępne są znicze tradycyjne, ceramiczne. Proste, gliniane naczynia, wypalane w wysokich temperaturach, zalane masą parafinową i wyposażone w jeden, dwa lub trzy knoty palą się, jak dawniej pełnym, jasnym ogniem, nie posiadającym żadnych osłon. Wybierając tego rodzaju znicze, trzeba jednak liczyć się z tym, że warunki atmosferyczne mogą przeszkodzić w wypaleniu się zniczy.

Producenci oferują również znicze ceramiczne zmodyfikowane których naczynia są na przykład w kolorach biało-czerwonych, bądź mają kształt kapliczki, czy są uzupełnione figurkami, na przykład aniołka. Oprócz nich dostępne są również znicze artystyczne, dla tych, którzy uwagę zwracają na niebanalne formy oraz jakość wykorzystanych do produkcji materiałów. Wyróżniają się wśród nich znicze szklane, wykonane ze szkła tęczowego, czy z mozaiki, z elementami metalowymi, bądź ze zdobieniami z plastiku czy żywicy, a także takie, które przypominają witraże.

W ostatnich kilku latach dużym powodzeniem cieszą się również znicze led, których główną zaletą jest długi czas świecenia - od 20 nawet do 60 dni. Zasilane bateriami wkłady są dobrym zamiennikiem tradycyjnych zniczy, a wybierają je przede wszystkim osoby, które nie mogą często odwiedzać grobów bliskich.

Kwiaty, które będą cieszyć dłużej

Oprócz szerokiej oferty zniczy, w sklepie Mrówka znaleźć można również wiązani ze sztucznych kwiatów, które występują w bogatej kolorystyce oraz przystępnych cenach. Wybierać można spośród różnorodnych kompozycji, zarówno pod względem rozmiarów, jak i wykorzystanych kwiatów czy ozdób. Kompozycje na cmentarz, które wykonane są ze sztucznych kwiatów zwykle polecane są tym, którzy mieszkają daleko od grobów swoich bliskich. Takie kwiaty będą dobrze wyglądać nawet po wielu tygodniach.

Wiązanki dostępne w sklepie Mrówka wykonane są z wysokiej jakości sztucznych roślin, które do złudzenia przypominają żywe kwiaty.

Mrówka Turek
Kolska Szosa 47A


Strażacy zagościli u przedszkolaków
Policyjny dron sprawdzał, jak zachowują się kierow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.