Szkolenia z POP-ART Karol Mac drogą do nowych możliwości

Szkolenia

Udział w szkoleniach daje możliwość podnoszenia kwalifikacji, doskonalenia się i otwierania dróg do nowych możliwości zawodowych. Dlatego warto skorzystać z oferty usług szkoleniowych firmy POP-ART.

Firma POP-ART świadczy usługi szkoleniowe na rzecz osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo a także przedsiębiorców. W swej ofercie posiada zarówno szkolenia otwarte – organizowane z udziałem przedstawicieli wielu firm oraz zamknięte, realizowane na zlecenie konkretnego podmiotu z uwzględnieniem specyfiki firmy i jej oczekiwań. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o sfinansowanie szkoleń zawodowych z funduszy europejskich. Zakres szkoleń obejmuje zagadnienia z zakresu kursów i szkoleń: podatków i rachunkowości, kadry i płace, technik sprzedaży, kursy komputerowe, szkolenia językowe, szkolenia na wózki jezdniowe wszystkich typów, na maszyny budowlane, rusztowania, spawaczy i wiele innych.

Specjalna oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy ponownie rozpoczynają działalność gospodarczą i przez 24 miesiące przed przystąpieniem do projektu zaprzestali prowadzenia działalności, a następnie na sześć miesięcy przed przystąpieniem do projektu ponownie ją podjęli w formie jednoosobowej działalności lub spółki prawa handlowego. W ramach projektu oferowane jest kompleksowe wsparcie w postaci dwóch modułów szkoleniowych.

Przewidziane są szkolenia dla osób nieaktywnych zawodowo poniżej 30 roku życia. Są to:
- magazynier z obsługą wózka widłowego (dodatek szkoleniowy w wysokości 960 zł netto za udział w kursie, możliwość odbycia stażu - dodatek stażowy w kwocie 1440 zł, opiekun stażysty - 500 zł miesięcznie)
- programista (stypendium szkoleniowe w wysokości 1152 zł, możliwości stażu i dodatku stażowego)
- pracownik biurowy (stypendium szkoleniowe 704 zł i stypendium stażowe - 1050 zł).

Druga grupa obejmuje szkolenia dla osób powyżej 30 roku życia. Pomogą one zdobyć kwalifikacje do pracy w takich zawodach jak:
- kosmetyczka
- programista
- logistyk
- kadry i płace (z kursem komputerowym)
- księgowość (z kursem komputerowym)
- magazynier z obsługą wózka widłowego
- magazynier z uprawnieniami do 1 KW
- języki obce

Szczegółowe informacje dostępne są w siedzibie biura POP-ART Karol Mac, ul. Ogrodowa 5, 62-700 Turek tel. 695-580-351, 539-304-172, 602-507-395

Zapraszamy na kurs przewodnikowski „Granatowe Szli...
Orli Staw znów się zamknie. Członkowie związku prz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.