Szybko, łatwo i wygodnie - przesyłki z Pakersami

Pakersi Turek

Czy da się nadać przesyłkę w 120 sekund oszczędzając przy tym nie tylko czas, ale też pieniądze? Oczywiście, że tak. Wiedzą o tym Pakersi - firma specjalizująca się w przesyłkach kurierskich.

Pakersi to firma, której celem jest kompleksowa obsługa logistyczna na najwyższym poziomie. Usługi wyróżniają się także najlepszymi cenami na rynku, a paczkę - z domu bądź firmy - można nadać już w 120 sekund. To wszystko bez podpisywania dodatkowych umów! Klienci otrzymują w ten sposób usługi o najwyższej jakości, które stanowią alternatywę dla poczty. Dlaczego? Bowiem za wysyłkę płaci się już od 13 zł.

Pakersi gwarantują profesjonalną obsługę przesyłek miejskich, krajowych oraz międzynarodowych, a stali klienci mogą liczyć na indywidualne warunki. Z Pakersami nadasz przesyłkę szybko i wygodnie, a zwrot pobrania odbierzesz nawet w ciągu dwóch dni od doręczenia!

Nie bez powodu firma Pakersi Turek otrzymała tytuł Orła Transportu 2018. Doświadczenie, zakres oraz jakość oferowanych usług sprawiły, że firmie zaufały już przedsiębiorstwa produkcyjne, kancelarie prawne, biura rachunkowe, sklepy internetowe, fundacje, a nawet sądy.

Punkt Pakersów w Turku znajduje się przy ul. Niepodległości 23 (wjazd od ul. Nowej).

Maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego w Turku poż...
Na żywo: UKS „Piątka Turek vs UKS Wicher Kobyłka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.