Tuliszków: Kino społecznościowe (chwilowo) bez wykonawcy

Kino Tuliszków

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w Tuliszkowie burmistrz Krzysztof Roman poinformował o wypowiedzeniu umowy wykonawcy prac związanych z utworzeniem małego kina społecznościowego w budynku byłej kotłowni przy tuliszkowskiej podstawówce.

W wyniku przetargu wykonawcą prac zostało Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe BOMARD Czesław Kędziora.

- Wypowiedzieliśmy umowę, bo uznano, że wykonanie prac jest niemożliwe do końca założonego okresu. Firma, która wykonywała prace miała problemy z bieżącym rozliczaniem się z poszczególnych etapów. Jest ustalony zakres pracy, trzeba zrobić modyfikację przetargu i ponownie go ogłosić - wskazywał burmistrz Krzysztof Roman.

Przypomnijmy, że w pomieszczeniach po byłej kotłowni powstać ma małe kino społecznościowe - miejsce, gdzie w kameralnej i przyjaznej atmosferze będą spotykać się mieszkańcy, spędzając czas w komfortowych warunkach, w profesjonalnej sali kinowej, oferującej wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Wartość zadania wynosi 637 663 90 zł. Projekt jest współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w ramach projektu „Małe kino społecznościowe szansą na rozwój zasobów kulturalnych województwa wielkopolskiego”. Gmina Tuliszków jest jedną z 26 gmin z Województwa Wielkopolskiego, które jako partnerzy biorą udział w projekcie.

Punkt wymazowy przy SP ZOZ czynny dłużej
Lech Lament w bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.