Upominki, opakowania i przesyłki, czyli wielkie otwarcie punktu Kostrzewa

Kostrzewa

Jest na mapie Turku miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy odpowiednie upominki na każdą okazję, ale również zapakujemy je stosownie do okazji, a nawet nadamy paczkę tak, aby prezent dotarł do bliskich na czas. Wszystko to mieści się w nowym punkcie firmy Kostrzewa przy Alei Jana Pawła II 3A w Turku.

Firma Kostrzewa to pewność, że jakość produktu i jakość obsługi znajdują się w tym samym miejscu. Oprócz tego nie brakuje artykułów biurowych, chemicznych oraz folii. W ofercie sklepu są również balony pompowane helem, które urozmaicą każdą uroczystość.

Podczas oficjalnego otwarcia, które miało miejsce w sobotę, 13 lutego to właśnie balony w kształcie serc cieszyły się największym powodzeniem klientów. Na wszystkich czekał też szampan i słodkości.

-Jesteśmy zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem, ale również bardzo się cieszymy, że spełniamy oczekiwania. Mam nadzieję, że produkty, które oferujemy i przystępne ceny sprawią, że klienci pozytywnie ocenią nasz punkt. Do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się doradzić – mówi właściciel Przemysław Kostrzewa.

W nowym punkcie każdy znajdzie to, czego potrzebuje - od prezentu po jego opakowanie, a w podjęciu decyzji pomoże otwarty personel. Szeroki asortyment sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez obaw o jakość produktów.

Nowe miejsce otwiera dla klientów nowe możliwości. W jednym punkcie otrzymujecie państwo dostęp nie tylko do materiałów opakowaniowych, kartonów czy taśm, ale też skorzystacie z usług drukarni, wyrobicie pieczątki, a nawet nadacie przesyłkę.
Świeżość i dobry smak nie tylko produktów – MSM Mo...
Tuliszków: Mistrzostwa Wielkopolski Judo

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Władek w środa, 17 lutego 2021 23:41

Mydło i powidło dosłownie

Mydło i powidło :p dosłownie
Gość - Anna w środa, 17 lutego 2021 15:31

Wysyłka sprawna szybka i tania.Asortyment sklepu b.duży.Obsługa miła Polecam!!!

Wysyłka sprawna szybka i tania.Asortyment sklepu b.duży.Obsługa miła Polecam!!!
Gość - Bartek w poniedziałek, 15 lutego 2021 21:13

Polecam☺

Polecam☺
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.