Uwaga! Badanie tomograficzne w ramach NFZ dostępne w Rodamed

Tomografia Rodamed

W Nowoczesnym Centrum Diagnostyki Rodamed w Turku można wykonać tomografię komputerową. Badanie finansowane jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zapraszamy do korzystania z usług. Dostępne szybkie terminy, profesjonalna opieka i specjalistyczny sprzęt.

Tomografia komputerowa (w skrócie KT, TK lub CT z angielskiego) wykorzystuje promienie elektromagnetyczne. Jest to podstawowe badanie w przypadku wystąpienia poważnych urazów, które pozwala na natychmiastową ocenę stanu zdrowia. Zaletą tomografii komputerowej jest przede wszystkich bezpieczeństwo - nie ma bowiem bezwzględnych przeciwwskazań do jego wykonywania.

Badanie tomografem w Rodamed wykonywane jest bezpłatnie, dzięki środkom z Narodowego Funduszu Zdrowia. Pacjenci mogą liczyć na szybki termin realizacji badań. Wymagane jest jedynie skierowanie z poradni specjalistycznej lub szpitala, czytelnie wypełnione przez lekarza kierującego, z jego podpisem i pieczątką.

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem 63 278 20 33 lub pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UKS „Piątka” zmierzyła się z LZS Orzeł Reklamowy G...
Wideo: Trzy auta zderzyły się w miejscowości Celes...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.