V Targi Ślubne w Hotelu Kristoff – 29.03.2020r. Wyjątkowa, jubileuszowa edycja!

V Targi Ślubne w Hotelu Kristoff

Jak co roku, zapraszamy Państwa do Hotelu Kristoff na Targi Ślubne, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno-weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

Targi Ślubne w Hotelu Kristoff w Łaszkowie k. Kalisza od lat cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zainteresowanych uzyskaniem ofert od firm z branży ślubno-weselnej, które jednocześnie mogą poznać najnowsze trendy mody ślubnej, profesjonalnych fotografów, zespoły muzyczne, eleganckie i zabytkowe samochody dla Młodej Pary, znakomite wypieki weselne, niebanalne dekoracje sal weselnych i inne atrakcje weselne.

Z okazji jubileuszowej edycji, odbędą się pokazy mody ślubnej i bielizny, prezentacje muzyczne i barmańskie. Ponadto, będzie można dokonać zakupu bielizny Li Parie Lingerie i skorzystania z porad najlepszej polskiej braffiterki – Jolanty Lewickiej, która pracowała jako Bra Lady na planie programu "Trinny&Susannah ubierają Polskę", Z Gokiem Wanem "Stylowe Rewolucje Goka", z Mają Sablewską i najważniejszymi stylistami w kraju.

Dodatkową atrakcją będzie niewątpliwie konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych- Najpiękniejsza Panna Młoda.

Konkurs rozpoczyna się od wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego i zapozowania do zdjęcia w czasie odbywających się targów ślubnych. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana Najpiękniejsza Panna Młoda, która otrzyma nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Zapraszamy dziewczyny, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę i poznać inne uczestniczki zmagające się ze ślubnymi przygotowaniami. Najważniejsza jest dla nas pozytywna energia i otwartość na ludzi. Więcej informacji już wkrótce na Facebook @TargiSlubneHotelKristoff i @NajpiekniejszaPannaMloda

W programie także poczęstunek tortami weselnymi i pokaz fajerwerków.

Dzięki licznej grupie wystawców planowanie jak i przygotowanie Dnia Ślubu stanie się dużo prostsze i… tańsze. Wystawcy przygotowali bowiem szereg atrakcyjnych nagród dla zwiedzających.

Lista wystawców jest dostępna na Facebook @TargiSlubneHotelKristoff

Targi poprowadzi Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", "W czym do ślubu?", a także "Panny młode ponad miarę" i "Śluby marzeń", emitowanych na TLC.
Poprowadzi ona również panele dyskusyjne z ekspertami, podczas których poruszane będą najważniejsze kwestie związane związane z przygotowaniem przyjęcia.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Niedziela 29. marca 2020r. w godz. 12 – 18.
Hotel Kristoff
tel. 062 760 84 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kristoff.pl

 

W Turku szkolili się karatecy z północno-centralne...
Przykona: „Fantastycznie zimno!” Morsy opanowały z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.