Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

W interesie Polski i Polaków - turkowscy politycy PiS na konwencji z Jarosławem Kaczyńskim

Konwencji PiS w Koninie

- W interesie Polski i Polaków jest to, by program PiS był kontynuowany - te słowa padły z ust Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji w Koninie. Na spotkaniu obecni byli również politycy i działacze partii z naszego regionu, w tym kandydaci - Ryszard Bartosik i Emilia Derucka-Kołata.

Czwartkowa konwencja ugrupowania była okazją do prezentacji kandydatów, którzy będą ubiegać się o mandat w okręgu nr 37. Jako pierwszy głos zabrał prezes Jarosław Kaczyński, nazywając nasz region wielkopolskim Podkarpaciem, wyjaśniając przy tym, że celem jego partii jest doprowadzenie do wyrównania standardów pomiędzy wsią i miastem. Na spotkaniu nie zabrakło kandydatów, którzy z list PiS wystartują w wyborach 13 października. Obecni byli Zbigniew Hofman, Ryszard Bartosik, Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata, Leszek Galemba, Krzysztof Ostrowski i kandydatka do senatu - Margareta Budner.

W naszym regionie Prawo i Sprawiedliwość celuje w zdobycie sześciu bądź nawet siedmiu mandatów. 7 września natomiast partia przedstawić ma swój program wyborczy.

Obóz sportowy karate kyokushin w Powidzu
Radosna rodzinna zabawa na Placu Zawiszy

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Pisior w niedziela, 01 września 2019 13:19

PIS OFF!!!!!!!!!!!!!!!

PIS OFF!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.