W Turku nadal trwa nabór do programu zdrowotnego: "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!" To już ostatnia szansa aby wziąć udział w programie

Rehabilitacja

Dokuczają Ci bóle kręgosłupa lub mięśni, masz problemy ze stawami? Jeśli jesteś kobietą w wieku 50-59 lat lub mężczyzną w wieku 50-64 lata i mieszkasz w Wielkopolsce - weź udział w wyjątkowym programie zdrowotnym "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!". Skorzystasz z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii i ciekawych zajęć rekreacyjno-sportowych.

Pani Barbara ma 57 lat, pracuje jako księgowa. Od lat zmaga się z bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Gdy dostała skierowanie od lekarza na zabiegi, w poradni rehabilitacyjnej NFZ dowiedziała się, że minimalny czas oczekiwania to minimum osiem miesięcy. Liczyła na szybką pomoc, ból utrudniał jej normalne funkcjonowanie w pracy. Natomiast koszt leczenia w prywatnej przychodni był zbyt dużym wydatkiem, zważywszy, że rehabilitacja zazwyczaj obejmuje serię zabiegów, a nie jednorazowe działanie.

Na szczęście, koleżanka z pracy poleciła pani Barbarze projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany jest do aktywnych zawodowo kobiet (w wieku 50-59 lat) i mężczyzn (50-64 lat) mieszkających w Wielkopolsce. Aby zakwalifikować się do niego wystarczyło tylko skierowanie od lekarza specjalisty i spełnienie powyższych kryteriów.

To był strzał w dziesiątkę! Chodziłam przez 20 dni na różnorodne zabiegi rehabilitacyjne za jedyne 99 zł! Profesjonalna pomoc i opieka specjalistów fizjoterapii, 5 zabiegów dziennie od poniedziałku do piątku. W dogodnej lokalizacji - w gabinetach w Turku. Dodatkowo wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Zachęcam wszystkie osoby w moim wieku, które zmagają się z m.in. z bólami kręgosłupa czy stawów, do skorzystania z tego programu. To niebywała okazja!

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do programu?

Przystąpienie do programu jest niezwykle łatwe.

1. Wystarczy posiadać skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę (wzór skierowania można pobrać ze strony internetowej www.rdc50.pl )

2. Kolejnym krokiem jest umówienie terminu wizyty kwalifikacyjnej. Można to zrobić telefonicznie (632 804 383) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Opis programu

Program "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!" składa się z trzech rodzajów aktywności:

1. 3 konsultacji fizjoterapeutycznych, które mają na celu diagnozę stanu zdrowia Pacjenta oraz monitorowanie efektów terapeutycznych;

2. 20 dni zabiegów fizjoterapeutycznych - każdego dnia nasi specjaliści wykonują po pięć zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Łącznie jest ich aż 100! Można skorzystać m.in. z zabiegów z użyciem pola magnetycznego, naświetlania, masaży, zabiegów terapii manualnej, itp.;

3. Zajęć rekreacyjno-sportowych z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Możemy ograniczyć dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego bez długiego oczekiwania w kolejkach do poradni rehabilitacyjnych. Pięć zabiegów dziennie, sport, rekreacja i edukacja.

To jak pobyt w sanatorium, ale blisko domu! Zrób to dla siebie.

Dane teleadresowe:
Tel. +48 632 804 383
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.rdc50.pl
Facebook: www.facebook.com/rdc50plus

 

Umowa na dokumentację dla linii kolejowej Turek-Ko...
Podziękowania od OSP Kalinowa

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w środa, 30 sierpnia 2023 07:49

Ale gdzie to będzie w Turku?

Ale gdzie to będzie w Turku?
Gość
poniedziałek, 02 października 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.