Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Weekend pełen orientalnych smaków. Klimatyczne otwarcie restauracji Aliya

Aliya Restauracja

Nazwa Aliya wyrażać ma wyjątkowość i pozytywne cechy. To symbol siły i odwagi. Taka właśnie jest restauracja Aliya - nowe miejsce na kulinarnej mapie Turku, której otwarcie przyciągnęło wielu gości spragnionych oryginalnych i orientalnych smaków.

Szefem kuchni w nowej restauracji jest pochodzący ze Sri Lanki Kasun Perera. Od 18 lat mieszka w Europie i przez cały ten czas doskonali swój warsztat w takich krajach jak Cypr, Holandia czy Francja. Najbliższa pozostaje mu jednak kuchnia azjatycka i to właśnie orientalnych smaków odnajdziemy w restauracji najwięcej.

Dodatkiem do potraw będą autorskie koktajle, przygotowane przez Karola Rybickiego - współtwórcy najlepszych barów w Polsce i za granic. Oferta baru urozmaicona jest przystawkami. O tym, jak szeroki jest wachlarz smaków oferowanych przez restaurację Aliya można było przekonać się podczas otwarcia tego wyjątkowego miejsca.
Wszystko zorganizowano w niezwykłej oprawie muzycznej, za którą odpowiedzialni byli DJ Yari Herrera oraz Alex Sanchez, związany z poznańskim klubem Cuba Libre.

Restauracja Aliya wypełniona jest smakami, zapachami i dźwiękiem. Całość sprawia, że w oryginalnie zaaranżowanych wnętrzach można odpocząć, nasycić się orientem i spędzić wyjątkowe chwile.

Zapraszamy!
Restauracja Aliya
Tel. 508 735 396
FB
Instagram
 
Marzenia się spełniają. Sala sportowa przy turkows...
Murem za nauczycielami i rozwojem oświaty, czyli w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.