Władysławów: Jakub Milczuk powołany do Zaplecza Kadry Narodowej

Skoczek Władysławów

Jakub Milczuk, zawodnik UKS Skoczek Władysławów został powołany do Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów w Lekkoatletyce. Miniony rok był dla Jakuba bardzo udany.

Młodemu płotkarzowi udało się wywalczyć brązowy medal mistrzostw Polski LZS w biegu na 110 metrów przez płotki oraz brązowy medal mistrzostw Polski Juniorów Młodszych rozgrywanych we Włocławku, również w biegu na 110 metrów przez płotki.

Podczas mistrzostwach Wielkopolski, Milczuk sięgnął po złoty medal w biegu na 110 metrów oraz 400 przez płotki. Wszystkie te sukcesy zostały zauważone przez trenerów kadrowych i skutkowało to powołaniem do zaplecza kadry narodowej juniorów. Aktualnie podopieczny Bartłomieja Wiśniewskiego przebywa w Grudziądzu na obozie kadrowym, przygotowując formę do sezonu halowego.
Wideo: Babciu droga, Dziadku miły… najlepsze życz...
Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Domu Kultury w Tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - okul w sobota, 22 stycznia 2022 12:15

Gratulacje.Życzę wytrwałości i dalszych sukcesów.

Gratulacje.Życzę wytrwałości i dalszych sukcesów.
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.