Władysławów: Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP

Wycieczka do Warszawy

Stało się już małą tradycją, że początek ferii to wyjazd mieszkańców Wyszyny do stolicy. W roku ubiegłym udało się zwiedzić sejm i senat. W tym roku główną atrakcją było zwiedzanie Telewizji Polskiej.

W poniedziałek 27 stycznia o godzinie 7.30 spod szkoły podstawowej w Wyszynie wyruszyła w drogę 50 osobowa grupa. Równo o godzinie 11.30 rozpoczęliśmy zwiedzanie telewizji. Przez prawie 2 godziny poznaliśmy przeróżne zakątki i tajniki nagrywania programów telewizyjnych.

Zwiedzaliśmy studia- Pytanie Na Śniadanie, Programu 997 i wielu innych. Mogliśmy spotkać twarze, które na co dzień oglądamy na ”szklanym ekranie”. Między innymi Panią Elżbietę Jaworowicz, (która nie zbyt chętnie bez makijażu chciała pozować do zdjęć ;) Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Rynku Stare Miasto. Przed godziną 20 wróciliśmy do Wyszyny. Organizatorami wyjazdu był Radny Bartłomiej Wiśniewski wraz z prezesem Baszty Wyszyna Sławomirem Kopczykiem i druhami OSP Wyszyna.
Rozbite auta i pożegnanie z „prawkiem”, czyli nocn...
Śledztwo w sprawie Michała Rosiaka umorzone

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 10 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.