Władysławów: Mieszkańcy Wyszyny zwiedzili Sejm

Wyjazd do Sejmu

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie tj. Maciej Białas i Bartłomiej Wiśniewski, wspólnie z Posłem Ryszardem Bartosikiem zorganizowali dla mieszkańców Wyszyny i okolic wyjazd do Sejmu.

Całe wydarze miało miejsce 16 stycznia( środa) Blisko 50 osobowa grupa wyjechała do Warszawy, aby odwiedzić najważniejsze miejsca w stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godzinie 10.00, a pierwszym miejscem był Pałac Prezydencki. Kolejnym miejscem był sejm. Równo o godzinie 11.40 mogliśmy śledzić obrady sejmu. Na godzinę 12.40 udaliśmy się na obiad do sali sejmowej. Gdzie można było się spotkać i porozmawiać z politykami wszystkich opcji. Po skończonym obiedzie odwiedziliśmy jeszcze Łazienki Królewskie i stadion narodowy. Organizatorzy i uczestnicy składają serdeczne podziękowania posłowi Ryszardowi Bartosikowi za pomoc w organizacji tak wspaniałego wyjazdu.
Odsunąć PiS od władzy, czyli członkowie SLD o plan...
Władysławów: Dożywianie w gminie jest potrzebne, s...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
czwartek, 22 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.