Władysławów: Nowe mundury dla druhów OSP

OSP Władysławów

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej we Władysławowie nowy rok rozpoczęli z nowymi mundurami, które służyć im będą podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Ochotnicza Straż Pożarna we Władysławowie otrzymała dofinansowanie w ramach wsparcia realizacji przedsięwzięć z zakresu ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych wspierających działalność OSP. Wartość całego przedsięwzięcia to 25 tys. zł i tyle też wyniosły środki pozyskane z WFOŚiGW.

Udało się dzięki temu zakupić sześć kompletów ubrań specjalnych, które w profesjonalny sposób zabezpieczą strażaków biorących udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Dzięki temu jednostka jeszcze skuteczniej będzie mogła dbać o bezpieczeństwo mieszkańców nie tylko gminy, ale też powiatu tureckiego.

Fot. OSP Władysławów

Dobra: Radni jednogłośnie za budżetem na 2021 rok
OTOP: SZPAK (Sturnus vulgaris)

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Arek w czwartek, 14 styczeń 2021 23:05

6 (czytaj sześć) kompletów za 25 tys złotych.... Bez komentarza.....

6 (czytaj sześć) kompletów za 25 tys złotych.... Bez komentarza.....
Gość - Lokalna Wredota w czwartek, 14 styczeń 2021 14:17

Wszyscy na kwarantannie, że mundury na wieszakach?
A co to za artykuł bez zdjęcia wiceministra i plebana?!
Oj... polecą głowy, że nie napisane dzięki komu tak naprawdę to wszystko mamy

Wszyscy na kwarantannie, że mundury na wieszakach? A co to za artykuł bez zdjęcia wiceministra i plebana?! Oj... polecą głowy, że nie napisane dzięki komu tak naprawdę to wszystko mamy
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.