Władysławów: Zarząd piłkarskiego „Znicza” podsumował miniony rok

Znicz spotkanie sprawozdawcze

W sobotnie popołudnie miało miejsce walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze GLKS Znicz Władysławów. Zarząd i zaproszeni goście podsumowali 2019 rok i rozmawiali o planach na najbliższe miesiące.

Zebranie przeprowadzono w murach Gminnego Ośrodka Kultury. Nad przebiegiem spotkania czuwał wybrany jednogłośnie przewodniczący Maciej Czaja. Zanim przystąpiono do podsumować, minutą ciszy uczczono pamięć tych wszystkich członków klubu, którzy odeszli w minionym roku. Następnie prezes Andrzej Baranowski podsumował działalność „Znicza” w roku 2019. Zarząd przez cały rok starał się, aby możliwie w jak najlepszy sposób zabezpieczyć finansowo i organizacyjnie uczestnictwo drużyn piłkarskich seniorów i juniorów w rozgrywkach. Piłkarze „Znicza” rywalizowali w meczach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, co wiąże się z tym, że klub zobowiązany jest do ponoszenia wszystkich kosztów związanych z rozgrywkami. Wsparcia zawodnikom udzielił na początku ubiegłego roku Urząd Gminy Władysławów, przekazują na działalność piłkarską ponad 40 tys. zł. W projekcie wpieranym przez lokalny samorząd udział wzięło 50 zawodników.

W sezonie 2018/2019 drużyna seniorów brała udział w rozgrywkach konińskiej klasy A, w których zajęła 9 miejsce na 12 drużyn. Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 seniorzy są na 13 miejscu w tabeli. Zgodnie z umową od wiosny do jesieni na stadionie w Russocicach odbywały się treningi z juniorami oraz seniorami. Prezes Baranowski dziękował władzom lokalnym, na czele z wójt Elżbietą Klanowską, ponieważ to właśnie dzięki dotacjom od samorządu gminnego klub może funkcjonować. Podziękowania trafiły również do wszystkich członków klubu, którzy angażują się w utrzymanie stadionu tak, aby spełniał on wszystkie wymagania stawiane przez WZPN.

Warto również dodać, że kierownik klubu Marcin Grzelak i skarbnik Przemysław Górski otrzymali Brązową Odznakę Honorową Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Wideo: Lata 70-te zdominowały tegoroczny „Babiniec...
„Pętla taktyczna” czyli egzamin na koniec „Ferii z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.