Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wyczaruj bajkowe wnętrza z Mrówką

Kolekcja dziecięcych paneli tapicerowanych dostępna w PSB Mrówka
Sezon na wakacyjne remonty trwa w najlepsze. To doskonały moment, żeby odświeżyć dziecięce pokoje i wyczarować bajkowe, a jednocześnie praktyczne wnętrza.
 
 
Seria paneli tapicerowanych mollis® PRINT KIDS to mnóstwo bajkowych wzorów, które otulą wnętrze przyjaznym klimatem. Panele te polecane są przede wszystkim do pokoi dziecięcych, a także wszelkich stref nauki oraz zabawy. Serię wyróżnia oryginalne wzornictwo dopasowane do aktualnych trendów wystroju dziecięcych przestrzeni, ponieważ wszystkie kolekcje powstawały z myślą o maluchach ciekawych otaczającego je świata. Średnionasycone pastelowe odcienie paneli nie tylko wprowadzą do wnętrza przytulny nastrój, ale także będą bodźcem sprzyjającym bezpiecznej nauce kolorów.
 
 
Seria mollis® PRINT KIDS dostępna jest w sklepie PSB Mrówka w Turku. Panele można ze sobą łączyć, komponując wzory z jednobarwnymi elementami - to bardzo proste, ponieważ są to te same kolory, które występują w kompozycjach. Każda kolekcja PRINT dostępna jest w setach po 4 sztuki, panele MONO można zakupić oddzielnie.
Niebawem przetarg na rewitalizację 650-lecia. Mają...
PSZOK, drogi i chodniki - ponad 8 milionów na inwe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.