Wyjątkowa szkolna promocja w salonie Arsoptica

Arsoptica

Profesjonalna obsługa, największy wybór soczewek oraz opraw okularowych, a do tego atrakcyjne promocje i rabaty w jednym miejscu? To możliwe w salonie optycznym Arsoptica w Turku.

Salon Arsoptica mieszczący się przy Kolskiej Szosie 4 to miejsce, w którym wzrok jest najważniejszy. Profesjonaliści nie tylko diagnozują, pomagają i leczą, ale też dobierają najlepsze rozwiązania dla klientów. Każdy może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową, miłą i fachową obsługę. Wszyscy klienci traktowani są z największym zaangażowaniem.

Arsoptica z okazji nowego roku szkolnego przygotował promocję skierowaną specjalnie do uczniów i studentów. Po okazaniu legitymacji można otrzymać rabat w wysokości 25 proc. na zakup okularów. Promocja trwa do 15 października i nie łączy się z innymi rabatami.

Zapraszamy
Arsoptica
Kolska Szosa 4
62-700 Turek

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej www.arsoptica.pl

„Siła Muzyki Radia Zet” już niebawem w Uniejowie
Tuliszków: Dom Dziecka w Nowym Świecie zniknie z k...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.