Wymarzonym samochodem do celu

Wypożyczalnia aut

Urlop z przyjaciółmi

Żyjemy w coraz bardziej zabieganych czasach. Trudno w nich wygospodarować chwilę dla najbliższej rodziny, o znajomych i przyjaciołach nawet nie wspominając. Dlatego niektórzy postanawiają połączyć urlop ze wspólnym wyjazdem z bliskimi osobami i w ten sposób zrekompensować brak czasu w ciągu roku.

To właśnie wspólne ferie czy wakacje stanowią okazję do nadrobienia zaległości w kontaktach z najbliższymi, które narobiły się w ciągu całego mijającego roku. Telefon z życzeniami czy nawet wspólne wyjście na miasto raz na kilka miesięcy nie utrwalą więzi towarzyskich tak mocno, jak przynajmniej kilkudniowy wspólny wyjazd w góry.

Możliwości bez liku

Zaplanowanie wakacyjnego wyjazdu to dziś prawdziwa przyjemność dzięki otwartym granicom na terenie strefy Schengen. Po wyborze miejsca przeznaczenia pozostaje podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego do zatrzymania hotelu czy apartamentu. Tych na portalach rezerwacyjnych jest bez liku. Na koniec decyzja o środku transportu, który bezpiecznie dowiezie nas na miejsce wypoczynku.

Czym do celu?

W przypadku odległych destynacji, najszybszym środkiem transportu jest oczywiście samolot. Jednak, w przypadku większej grupy uczestników wyjazdu, może się on okazać niezbyt dobrym i ekonomicznym rozwiązaniem. Warto wtedy rozważyć wynajem pojazdu w jednej z powszechnie dostępnych wypożyczalni samochodów, przykładem może tutaj być CK Corp z Łodzi- http://www.ckcorp.pl/. Zaletą wypożyczenia pojazdu jest możliwość wykorzystywania go w miejscu przeznaczenia, co może przyczynić się do sporych oszczędności (ceny taksówek czy nawet biletów komunikacji miejskiej w wielu miastach Europy potrafią przyprawić o zawrót głowy). Samochód do dyspozycji na miejscu wypoczynku to duża zaleta w przypadku planowania wycieczek po okolicy.

Jednak auto z wypożyczalni

W przypadku grup do 9 osób, w dobrych wypożyczalniach bez trudu można znaleźć odpowiednie samochody. 9 - osobowy bus (np. Opel Vivaro) to dobre rozwiązanie nawet na dłuższą podroż. Wyposażony w klimatyzację i dużą przestrzeń bagażową (szczególnie w wersji „long”) oferuje komfort jazdy, pomagający znieść i kilkunastogodzinną podróż.

To prostsze niż myślisz!

Osoby niekorzystające wcześniej z usług wypożyczalni nie powinny się obawiać z powodu nadmiaru formalności przed wypożyczeniem samochodu. Często już po 15 minutach czyste i sprawne auto czeka w gotowości na odbiór z parkingu. A jeśli nie możesz sam odebrać pojazdu, zostanie on podstawiony w określone przez Ciebie miejsce.

Zamów wcześniej!

Jeśli cenisz sobie spokój i nie lubisz zostawiać spraw na ostatnią chwilę, powinieneś pomyśleć o rezerwacji samochodu z odpowiednim wyprzedzeniem (wakacje, ferie świąteczne i zimowe, majówka to najbardziej oblegane okresy przez klientów wypożyczalni).

Masz prawo do szczególnych życzeń

Klienci dobrych wypożyczalni samochodów wiedzą, że wymaganie wraz z pojazdem bagażnika dachowego czy fotelika dziecięcego to nie fanaberia. Lista dodatkowego wyposażenia, dostępnego wraz z wypożyczanym pojazdem, jest jednak znacznie dłuższa. Wszystko po to, by klient wyjechał z wypożyczalni w pełni usatysfakcjonowany.

Zaufanie traci się tylko raz

Właściciele dobrych wypożyczalni zdają sobie sprawę, że jeden niezadowolony konsument może udaremnić skorzystanie z ich usług naprawdę sporej rzeczy potencjalnych klientów. Dlatego wypożyczane pojazdy podlegają systematycznej kontroli ich stanu technicznego, a płyny i materiały eksploatacyjne w trosce o komfort i bezpieczeństwo użytkowników podlegają bieżącej ocenie i wymianie.

Gdy podróż się przedłuży

Może się zdarzyć, że pobyt przedłuży się i zwrot pojazdu w ustalonym wcześniej terminie nie będzie możliwy. Każda dobra wypożyczalnia jest przygotowana na taką sytuację, należy ją tylko o niej poinformować.

Wypożyczasz na dłużej? Negocjuj!

Wypożyczalnie publikują na swoich stronach cenniki wynajmu pojazdów. Należy je jednak traktować jako punkt wyjścia. Właściciele wypożyczalni są zazwyczaj otwarci na negocjacje cen - szczególnie w przypadku dłuższego okresu wynajmu.

Tekst powstał przy pomocy wypożyczalni ckcorp.pl, która udostępniła nam swoją ofertę.

Już niebawem startuje nowoczesny park trampolin Tu...
„Prawdziwe emocje, prawdziwy teatr” w Miejskim Dom...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 18 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.