Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zakłady na gry wirtualne – co to jest?

Gry wirtualne

Gry wirtualne zwane też przez niektórych sportami wirtualnymi, opierają się na komputerowej symulacji zdarzenia sportowego. Polegają na rywalizacji pomiędzy dwoma wirtualnymi zawodnikami bądź też drużynami, a o ich wyniku decyduje zwykle algorytm.

Pojedyncze wydarzenie trwa zazwyczaj około 3-4 minut. Jedną z głównych zalet gier wirtualnych jest możliwość ich obstawiania przez dwadzieścia cztery godziny na dobę w dowolny dzień tygodnia. Są więc idealną propozycją dla grających w tak trudnej sytuacji, w jakiej wszyscy się obecnie znajdujemy.

Jak dzielimy zakłady na gry wirtualne?
Ich podział w zasadzie niewiele różni się od zakładów na sporty rozgrywane w czasie rzeczywistym. Najczęściej możemy się spotkać z propozycjami zakładów na:
• piłkę nożną
• koszykówkę
• tenis
• wyścigi konne
• żużel
• wyścigi psów
• kolarstwo torowe

Każda z dyscyplin posiada rzecz jasna swoje dedykowane zakłady. Wśród tych najbardziej popularnych możemy typować między innymi:
- zwycięzcę spotkania
- liczbę goli
- ilość punktów
- zwycięzcę biegu, gonitwy
- pierwszą trójkę wyścigu
- liczbę gemów

Jak obstawiać takie zakłady?
Gry wirtualne nie są w żaden sposób zależne od człowieka. Żmudna analiza, którą wykonujemy, chociażby w przypadku zakładów przedmeczowych związanych z piłką nożną, będzie w tym przypadku totalnie bezzasadna.

Najbardziej pożądana będzie umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Jest to spowodowane wspomnianym wyżej krótkim czasem trwania wydarzenia. Możemy odnosić się do statystyk, jednak nie należy tylko na nich opierać swoich zakładów, gdyż jak doskonale wiemy, wyniki generowane są losowo.

Zakłady na gry wirtualne w Betfan
Bukmacher Betfan szturmem zdobywa rynek zakładów wzajemnych w Polsce. Spowodowane jest to z pewnością tym, iż bardzo szybko dostosowali się do warunków panujących na naszym krajowym podwórku. Są jedną z tych firm, która bardzo szybko zyskała wierne grono użytkowników, kusząc ich ciekawymi promocjami oraz atrakcyjnymi ofertami bonusowymi.

Jedna z tychże promocji ma swoje zastosowanie właśnie w przypadku gier wirtualnych. Betfan daje nam możliwość gry bez podatku. Koniecznym jest jedynie spełnienie kilku podstawowych warunków. Należą do nich między innymi:

1. Wybór trzech zdarzeń z oferty.
2. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.35.
3. Promocją są objęte wyłącznie zakłady proste (nie dotyczy zakładów systemowych).

Jak więc widzimy, oferta bukmachera Betfan ma wiele interesujących pozycji i tylko od nas samych zależy, czy i w jaki sposób z nich skorzystamy. Warto więc na bieżąco śledzić ich poczynania.
Koronawirus: PILNE! Pierwszy przypadek w Powiecie ...
Sun Garden Polska rozpoczyna produkcję maseczek os...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.