Zawieszony obiad dla potrzebujących. Rusza akcja w „Barbórce”

Podziel się posiłkiem

W stołówce „Barbórka” można kupić obiad i „zawiesić” go dla potrzebującej osoby. To akcja, która wspomóc ma osoby najuboższe w przedświątecznym okresie. Taka forma pomocy staje się coraz popularniejsza w wielu miastach.

„Od 2 grudnia ruszamy z akcją Podziel się Posiłkiem. Zapraszamy wszystkich naszych klientów by choć raz w okresie świątecznym wzięli udział. Z góry dziękujemy w imieniu ludzi potrzebujących” – taką informację za pośrednictwem m.in. mediów społecznościowych przekazana została przez stołówkę „Barbórka”. Do akcji może włączyć się każdy. W jaki sposób? Wystarczy przyjść do „Barbórki” i wykupić obiad, a paragon jako dowód zakupu przypiąć na korkowej tablicy obok kasy („zawiesić”). Każdy taki zawieszony paragon to obiad dla potrzebującej osoby. Ktoś będący potrzebie może zdjąć paragon, pokazać przy kasie i odebrać ciepły posiłek.

Pamiętajmy, że ciepły, domowy obiad, choć dla większości jest czymś normalnym, dla osoby potrzebującej jest wyjątkowy.
Zapraszamy na niezapomnianą Noc Sylwestrową!
ZE PAK przygotowuje się do rozbiórki Elektrowni Ad...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.