• PAP Mac top strona1

Ziemia Turkowska: Karol Serafiński powinien zrezygnować z funkcji radnego

ZT

W związku z tym, że głos zabrany na sesji Rady Miejskiej Turku nie tylko mija się z prawdą, ale próbuje rzucać negatywne światło na radnych i członków stowarzyszenia Ziemia Turkowska, oświadczamy co następuje:

W swojej wypowiedzi dla portalu iturek.net Karol Serafiński mija się z prawdą. Nie zrezygnował on z członkostwa w stowarzyszeniu Ziemia Turkowska, lecz w dniu 14 maja, uchwałą zarządu, został wykreślony z listy członków stowarzyszenia. Tak samo Karol Serafiński został usunięty z Klubu Radnych „Ziemia Turkowska” w dniu 21 maja br.

Sytuacja, która zmusiła nas do podjęcia takich decyzji, była związana z zachowaniem Serafińskiego wobec radnych i mieszkańców Turku podczas dyżuru radnych, a nie z rozbieżną wizją rozwoju miasta, jak próbuje wmówić Serafiński.

Kolejną nieprawdziwą informacją upowszechnianą przez Karola Serafińskiego jest informacja o naruszeniu przepisów RODO. Jedyne, co naszym zdaniem zostało zrobione niezgodnie z prawem, to czyn do jakiego dopuścił się radny Serafiński. To jednak ustalają odpowiednie organy ścigania.

Karol Serafiński utracił zaufanie wśród radnych i członków stowarzyszenia Ziemia Turkowska. Uważamy, że powinien on zrezygnować z funkcji radnego, gdyż zachowanie, do jakiego się dopuścił, nie przystoi stanowisku radnego.

Ziemia Turkowska

Brudzew: Dziecięca Konferencja Naukowa
O tym, jak uratować życie, czyli Powiatowa Konfere...

Podobne wpisy

 

Komentarze 6

Gość - minio w poniedziałek, 03 czerwiec 2019 22:08

ponoć pan radny nagrywał na dyktafon kolegów i koleżanki i wydało się .

ponoć pan radny nagrywał na dyktafon kolegów i koleżanki i wydało się .
Gość - Lola w wtorek, 04 czerwiec 2019 00:26

PONOĆ... to Paryż wiosną jest piękny

PONOĆ... to Paryż wiosną jest piękny ;)
Gość - Turkowianin w piątek, 31 maj 2019 16:34

Panie Karolu. Znam Pana i wierzę, że Pan jest uczciwym pomocnym człowiekiem, który nie znosi kłamstwa, czy matactwa. Wierzę, że podpisujący się pod linkiem NZT przedstawił prawdę. Ja również stawiam na sprawiedliwość ponad jakiekolwiek korzyści dlatego współczuję i gratuluję odwagi.

Panie Karolu. Znam Pana i wierzę, że Pan jest uczciwym pomocnym człowiekiem, który nie znosi kłamstwa, czy matactwa. Wierzę, że podpisujący się pod linkiem NZT przedstawił prawdę. Ja również stawiam na sprawiedliwość ponad jakiekolwiek korzyści dlatego współczuję i gratuluję odwagi. :D
Gość - wyborca w czwartek, 30 maj 2019 22:41

Jako jedyni przeciwstawiali się polityce Czapli. Za to pozostali lojalni wobec mieszkańców którzy ich wybrali. Brawo Panie Antosik. Jesteśmy za Wami murem!

Jako jedyni przeciwstawiali się polityce Czapli. Za to pozostali lojalni wobec mieszkańców którzy ich wybrali. Brawo Panie Antosik. Jesteśmy za Wami murem!
Gość - NZT w piątek, 31 maj 2019 11:23

To prawda, w przeciwstawianiu się jesteście najlepsi byleby być w opozycji do wszystkich i do wszystkiego. Tyle że ludzie Czapli do dziś stoją za nim murem a od Antosika ludzie uciekają....

To prawda, w przeciwstawianiu się jesteście najlepsi byleby być w opozycji do wszystkich i do wszystkiego. Tyle że ludzie Czapli do dziś stoją za nim murem a od Antosika ludzie uciekają....
Gość - NZT w czwartek, 30 maj 2019 16:59

Co za manipulacja opinią publiczną! Radny Serafiński zrezygnował z członkostwa na spotkaniu 13 maja, a rzekome wykluczenie go nastąpiło 14 maja, więc ta informacja ZT mija się z prawdą. Śmiem twierdzić że stoi za tym Radna Kadrzyńska, która już nie raz pokazała że nie postępuje fair play. Wiedzą to nie tylko członkowie ZT ale również innych ugrupowań i partii do których przynależała.
A tu takie małe przypomnienie....
https://lajt.lm.pl/aktualnosci/informacja/86292/kara_za_niewiernosc

Co za manipulacja opinią publiczną! Radny Serafiński zrezygnował z członkostwa na spotkaniu 13 maja, a rzekome wykluczenie go nastąpiło 14 maja, więc ta informacja ZT mija się z prawdą. Śmiem twierdzić że stoi za tym Radna Kadrzyńska, która już nie raz pokazała że nie postępuje fair play. Wiedzą to nie tylko członkowie ZT ale również innych ugrupowań i partii do których przynależała. A tu takie małe przypomnienie.... https://lajt.lm.pl/aktualnosci/informacja/86292/kara_za_niewiernosc
Gość
wtorek, 22 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.