Życzenia i prezenty dla najmłodszych od Roberta Popkowskiego

Magiczna Chatka

Przewodniczący Solidarnej Polski i radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Robert Popkowski wraz z członkami ugrupowania oraz ministrem środowiska i klimatu Jackiem Ozdobą wręczyli prezenty najmłodszym mieszkańcom Turku.

Spotkanie z najmłodszymi zorganizowano w Niepublicznym Przedszkolu „ Magiczna Chatka” w Turku. Goście wręczyli dzieciom zabawki, które pozwolą im kształtować umiejętności społeczne oraz ruchowe. W podziękowaniu za prezenty dzieci przygotowały program artystyczny.

- Dla nas dorosłych uśmiech dziecka jest bezcenny a polityka prorodzinna jest dla priorytetem. Z całego serca wszystkim dzieciom życzę samych szczęśliwych dni i radości z każdej chwili Waszego dzieciństwa - mówił przewodniczący Solidarnej Polski, Robert Popkowski.

Striker Turek na Mistrzostwach Polskiego Związku K...
Zgrupowanie dla zawodników Shinkyokushinkai karate

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.