Nowoczesny, innowacyjny i pełen udogodnień Aparthotel „Termy Uniejów” oficjalnie otwarty

Aparthotel „Termy Uniejów”

Nowoczesny, pełen innowacyjnych rozwiązań i udogodnień kompleks hotelowo- konferencyjny Aparthotel „Termy Uniejów” jest już oficjalnie otwarty. Obiekt wybudowano za kilkadziesiąt milionów złotych i przeznaczony jest między innymi do przyjmowania dużych grup biznesowych.

Z całą pewnością obiekt wzbogacił ofertę miasta, które pochwalić może się głównie basenami termalnymi. Tak unikalnego, nowoczesnego i mogącego pomieścić 400 osób hotelu na terenie Uniejowa do tej pory jeszcze nie było.

-Chcielibyśmy być konkurencją dla okolicznych hotelarzy w Uniejowie, chcemy trafić w te lukę która do tej pory była, czyli brak możliwości w Uniejowie przyjmowania dużych grup biznesowych i dużych grup eventowych. Wszystkie hotele, które dotychczas funkcjonują mają do 100 miejsc. Dzisiaj dzięki temu obiektowi mamy możliwość przyjmowania grupy nawet do 400 osób- mówił prezes Term Uniejów Marcin Pamfil.

Jak poinformowała dyrektor generalna Aparthotelu Edyta Majewska nowy kompleks składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków w których znajdują się 172 apartamenty. Nie brakuje tu części rekreacyjnej z siłownią, basenem oraz strefą SPA.

Jeden z budynków wyposażony jest w nowoczesne sale konferencyjne mogące pomieścić około 400 osób oraz klimatyzowaną restaurację z której korzystać może około 200 zainteresowanych.

-Plan został w 100% zrealizowany. Najważniejsze jest to, że funkcjonujemy i już możemy pracować na zwrot i na obiekcie tak, by inwestorzy byli zadowoleni- informuje Marcin Pamfil.

W obiekcie mieścić będzie się między innymi autorska restauracja, której szefem kuchni jest Jan Nawrocki.

-Koncepcja całej restauracji zrodziła się przede wszystkim z położenia tego miejsca. Miałem wielokrotnie okazję skosztować tutaj wielu lokalnych wyrobów. Ekologicznej kapusty, ogórków czy tego typu warzyw. W dzisiejszych czasach wielu kucharzy, którzy pracują w centrum dużych miast walczy o dobry produkt. Tutaj pierwszym co we mnie uderzyło jest to, że taki produkt jest na wyciągnięcie ręki i to może być kluczem do stworzenia całego konceptu restauracji- mówił Jan Nawrocki o AQUA Restaurant.

Należy nadmienić, że w Uniejowie znajduje się trzecia w kraju restauracja, która posiada sezonowaną wieprzowinę, co jest całkowitą nowością w naszym kraju.

Co może jeszcze przyciągnąć klientów? Maleńki koncern cukierniczy oraz możliwość zamówienia menu degustacyjnego. Już niebawem dla zainteresowanych restauracja stworzy możliwość, by posilić się bezpośrednio patrząc, jak dania przygotowuje szef kuchni. W niedługim czasie planowane jest oficjalne otwarcie kolejnej restauracji.

Należy podkreślić, że budowa całego kompleksu trwała około 2 lat, a jej koszt to 65 mln zł z czego 85 % pokryli drobni inwestorzy.
Kierownicze stanowisko w magistracie znów puste. K...
Gm.Turek: Mistrzynie Polski na pikniku w Kalinowej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 01 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.