Nauka zdalna dla ponad 400 uczniów ze szkół powiatu tureckiego

koronawirus

Cztery placówki oświatowe na terenie powiatu tureckiego prowadzą aktualnie naukę zdalną. Wszystko w związku wykryciem na terenie szkół zakażeń COVID-19. Uczniowie musieli zostać objęci kwarantanną.

Dziś w całej Polsce potwierdzono zakażenie koronawirusem u niespełna 16 tys. osób, a w Wielkopolsce liczba nowych przypadków COVID-19 przekroczyła tysiąc. Od kilku tygodni w powiecie tureckim do zakażeń wirusem Sars-COV-2 dochodzi również w szkołach. Aktualnie, jak przekazuje Kuratorium Oświaty, na kwarantannie przebywają uczniowie z czterech szkół

W trybie zdalnym nauka prowadzona jest w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku ( dla pięciu oddziałów - 108 uczniów), a także w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku – (58 uczniów), w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Turku – (56 uczniów) oraz w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przykonie (10 klas - 188 uczniów).

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Przykona: Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba tr...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Anonim w piątek, 05 listopada 2021 20:34

A gdzie szkoła w Malanowie? Nauczyciele na zwolnieniach bez smaku i węchu. Wszystko ukrywane żeby tylko nie było nauki zdalnej.

A gdzie szkoła w Malanowie? Nauczyciele na zwolnieniach bez smaku i węchu. Wszystko ukrywane żeby tylko nie było nauki zdalnej.
Gość - Cnota niewieścia w sobota, 06 listopada 2021 17:42

Najważniejsze by dzieci na religie chodziły .Zdrowie nieważne .

Najważniejsze by dzieci na religie chodziły .Zdrowie nieważne .
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.