Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nauka zdalna dla ponad 400 uczniów ze szkół powiatu tureckiego

koronawirus

Cztery placówki oświatowe na terenie powiatu tureckiego prowadzą aktualnie naukę zdalną. Wszystko w związku wykryciem na terenie szkół zakażeń COVID-19. Uczniowie musieli zostać objęci kwarantanną.

Dziś w całej Polsce potwierdzono zakażenie koronawirusem u niespełna 16 tys. osób, a w Wielkopolsce liczba nowych przypadków COVID-19 przekroczyła tysiąc. Od kilku tygodni w powiecie tureckim do zakażeń wirusem Sars-COV-2 dochodzi również w szkołach. Aktualnie, jak przekazuje Kuratorium Oświaty, na kwarantannie przebywają uczniowie z czterech szkół

W trybie zdalnym nauka prowadzona jest w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku ( dla pięciu oddziałów - 108 uczniów), a także w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku – (58 uczniów), w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Turku – (56 uczniów) oraz w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przykonie (10 klas - 188 uczniów).

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Przykona: Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba tr...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Anonim w piątek, 05 listopada 2021 20:34

A gdzie szkoła w Malanowie? Nauczyciele na zwolnieniach bez smaku i węchu. Wszystko ukrywane żeby tylko nie było nauki zdalnej.

A gdzie szkoła w Malanowie? Nauczyciele na zwolnieniach bez smaku i węchu. Wszystko ukrywane żeby tylko nie było nauki zdalnej.
Gość - Cnota niewieścia w sobota, 06 listopada 2021 17:42

Najważniejsze by dzieci na religie chodziły .Zdrowie nieważne .

Najważniejsze by dzieci na religie chodziły .Zdrowie nieważne .
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.