Nie pal, wymyśl hasło i wygraj nagrody!

Papierosy

Jak zachęcić mieszkańców powiatu tureckiego do rzucenia palenia? Każdy, kto ma pomysł na hasło promujące życie bez papierosowego dymka może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Turku.

Celem konkursu jest promowanie rzucania palenia, życia bez tytoniu i e-papierosów wśród osób palących i tych, którzy chcą rzucić palenie. Hasło zachęcić ma do zmiany zachowań zwrócenie uwagi na problem nieprzestrzegania zakazu palenia w miejscach użyteczności publicznej oraz braku poszanowania prawa niepalących do przebywania w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Konkurs skierowany jest o osób palących i osób chcących rzucić palenie, ale nie mogą w nim brać udziału pracownicy organizatora.

Zadaniem uczestników jest stworzenie hasła, które będzie mottem akcji z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia.Odpowiedzi muszą być wolne od wulgaryzmów i treści powszechnie uznanych za obraźliwe, a także od treści o charakterze pornograficznym lub mogących obrazić uczucia lub przekonania innych osób, bądź naruszających prawa osób trzecich (w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich). W treści zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz oczywiście hasło. Zgłoszenie wraz z podpisanym oświadczeniem uczestnika konkursu należy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku, ul. Uniejowska 1a, 62-700 Turek do 19 listopada 2019r. (decyduje data stempla pocztowego).

Cud sprawił, że Marcin żyje. Potrzebna pomoc, aby ...
Nowy Sejm rozpoczął prace. Bartosik złożył ślubowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.