Nie żyje Aleksandra Zwolińska. Przegrała walkę z chorobą

Aleksandra Zwolińska

Rok temu Aleksandra Zwolińska, młoda kobieta, mama malutkiej Marcelinki stanęła do walki o życie. Wspierały ją w tym setki osób, pomagając zbierać środki potrzebne na leczenie. Niestety dziś dotarła do nas smutna wiadomość. Ola odeszła w niedzielę, 31 października.

Rok temu Aleksandra, mieszkanka gminy Malanów, zamiast spędzać czas z najbliższymi musiała podjąć walkę z trudnym przeciwnikiem. Diagnoza lekarzy była przerażająca - glejak wielopostaciowy (nowotwór złośliwy mózgu). Guz o wielkości około 8 cm położony na dwóch półkulach mózgu był nieoperacyjny i niemożliwy do usunięcia. Najpierw podjęto leczenie w Polsce – chemioterapię i radioterapię. Szansą była immunoterapia w Niemczech, metoda niekonwencjonalna, ale bardzo skuteczna w przypadku takich glejaków. Ta metoda jest też niestety bardzo kosztowna, więc bliscy, przyjaciele i mieszkańcy gminy Malanów oraz całego powiatu tureckiego ruszyli z pomocą.

Były zbiórki, kiermasze i płynące z każdej strony ogromne wsparcie. Ola postanowiła nie poddawać się. Niestety, przeciwnik okazał się silniejszy.

Bliscy Aleksandy dziękują za okazane wsparcie, pomoc, która pozwala na prowadzenie leczenia i wspólną walkę.

Gm.Turek: Trzy osobówki zderzyły się w Żukach. Utr...
ErasmusDays - międzykulturowa integracja w Zespole...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.