Nie żyje Jan Konieczny, nauczyciel i samorządowiec

Jan Konieczny

Odszedł Jan Konieczny. Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem, radny i członek zarządu powiatu tureckiego, a także były dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Turku.

Jan Konieczny urodził się 23 czerwca 1946 roku w Złoczewie. Wśród turkowian znany był przede wszystkim jako samorządowiec, członek stowarzyszenia Rozwój i Przyszłość, wieloletni radny powiatu tureckiego, a w ubiegłej kadencji również członek zarządu powiatu tureckiego. Przez lata był także dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Turku, a później wicedyrektorem Centrum Szkoleniowego „Wiedza”. Pogrzeb Jana Koniecznego ma odbyć się w jego rodzinnym Złoczewie.

"Jest demokracja i nic się nie da zrobić" - to słynny cytat Jana Koniecznego, który powtarzany był niejednokrotnie przez wielu polityków z naszego powiatu. Cytat podobnie, jak jego autor pozostaną w pamięci na zawsze, wpisując się historię miasta i powiatu tureckiego. Teraz analogicznie można by rzec: takie jest życie i nic się nie da zrobić.

 

Uczymy się od profesjonalistów - kontynuacja
Przykona: Kawał dobrej roboty. Gratulacje i wotum ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gracz sta w sobota, 15 czerwca 2019 11:30

Jeszcze parę dni temu widzieliśmy się w STS nie mogę uwierzyć :-( spoczywaj w pokoju

Jeszcze parę dni temu widzieliśmy się w STS nie mogę uwierzyć :-( spoczywaj w pokoju
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.