Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Niebawem ruszy przebudowa Komendy Powiatowej Policji w Turku. Koszt to ponad osiem milionów złotych

KPP Turek

Zakończyło się postępowanie przetargowe, którego celem było wyłonienie wykonawcy pracy związanych z przebudową i modernizacją siedziby Komendy Powiatowej Policji w Turku. Podpisano już umowę z wykonawcą.

Inwestycja realizowana będzie w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiotem zamówienia było wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie oraz modernizacji obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu Komendy Powiatowej Policji w Turku zlokalizowanej przy ul. Legionów Polskich.

Zakres robót w szczególności obejmuje opracowanie przez wykonawcę dokumentacji projektowo – technicznej w tym projektów budowlanego i wykonawczego, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz planów bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Obecnie budynek Komendy Powiatowej Policji jest budynkiem dziewięciokondygnacyjnym (kondygnacja podziemna oraz 8 kondygnacji naziemnych). Obiekt przeszedł również termomodernizację. Po modernizacji powstanie nowe wejście główne do budynku oraz poczekalnia dla interesantów z dwoma pomieszczeniami sanitarno-higienicznymi (damski oraz męski, jeden z nich dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i matki z dzieckiem). W części parterowej przewidziano także salę konferencyjną/ szkoleniową, małą salkę konferencyjną oraz dwa pomieszczenia do obsługi interesantów.Na pozostałych kondygnacjach planuje się przebudowę pomieszczeń biurowych. Zakłada się wyburzenie części ścianek działowych w pomieszczeniach biurowych w celu zwiększenia ich powierzchni użytkowej. Prace obejmą też zagospodarowanie terenu wokół budynku, w tym montaż podświetlanego pylonu przed budynkiem od strony ulicy Legionów Polskich, stojaki na rowery oraz lokalizację koszów na śmieci. Wykonane mają zostać również trzy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych każde o mocy 7kW.

Otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym miało miejsce w poniedziałek, 18 stycznia. Zgłosiło się pięciu chętnych do wykonania prac. Zwyciężyła oferta złożona przez firmę DEMIURG Construction Sp. z o. o., której wartość to 8 148 000,00 zł.

fot.Demirug / CreaTV

Brudzew: 23 skargi na statuty sołectw. Prokurator ...
Brudzew: Czy szkoła w Chrząblicach zostanie zlikwi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 5

Gość - Restaurator w środa, 20 stycznia 2021 23:45

Oj kłamczuszek z ciebie jak z morawieckiego .Gdyby były już nowe cele to bartosik z krugerem szczerzyliby zęby na zdjęciach podczas uroczystego oddania do użytku tych cel.

Oj kłamczuszek z ciebie jak z morawieckiego .Gdyby były już nowe cele to bartosik z krugerem szczerzyliby zęby na zdjęciach podczas uroczystego oddania do użytku tych cel.
Gość - MKExplosion w środa, 20 stycznia 2021 22:30

Podobno te słupy na dole mają usunąć.

Podobno te słupy na dole mają usunąć.
Gość - heniu w środa, 20 stycznia 2021 11:05

trzeba zrobic nowa bude , za kase z lapanek , niech psy sie dobrze czujo

trzeba zrobic nowa bude , za kase z lapanek , niech psy sie dobrze czujo
Gość - Restaurator w środa, 20 stycznia 2021 11:01

A nowe cele dla tych ,którzy będą mieli inne zdanie niż kaczyński i jego pachołki?

A nowe cele dla tych ,którzy będą mieli inne zdanie niż kaczyński i jego pachołki?
Gość - Frft w środa, 20 stycznia 2021 19:11

Te już są.

Te już są.
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.