Nowe biuro podróży w Galerii nad Jeziorem. TUI zaprasza do wspólnej podróży

Galeria nad jeziorem

Koniec wakacji nie musi oznaczać końca podróżowania. W poniedziałek, 4 października w Galerii nad Jeziorem nastąpiło otwarcie nowego biura podróży. Centrum rozszerzyło dotychczasową ofertę handlowo-usługową o TUI. Jesień i zima stoją pod znakiem wyjątkowych, niezapomnianych podróży.

Nowa lokalizacja biura podróży TUI w Galerii nad Jeziorem z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom Konina. To bowiem znakomita okazja, by podczas codziennych zakupów zainspirować się i rozpocząć planowanie małych i wielkich podróży. TUI jako największy międzynarodowy koncern turystyczny na świecie kieruje się zasadą kompleksowej obsługi wszystkich swoich Klientów, niezależnie od wybranej formy podróżowania, kierunku czy długości pobytu. Oferty szyte na miarę i portfele klientów to jeden z wyróżników.

TUI posiada dodatkowo własne sieci hoteli, linie lotnicze, statki wycieczkowe i agencje turystyczne. To jedna z topowych, najbardziej popularnych marek turystycznych. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu Klienci mogą liczyć na wyjątkowe i niepowtarzalne wakacje oraz profesjonalnie zorganizowane wyjazdy służbowe.

Salon TUI w Galerii nad Jeziorem to druga lokalizacja marki w mieście, a zarazem pierwsza w przestrzeni centrum handlowego. Wraz z prężnie działającą od kilku lat w galerii ITAKĄ tworzy mieszkańcom Konina szeroką ofertę turystyczną. Marka znakomicie uzupełnia dotychczasową ofertę Galerii i idealnie wpisuje się w sektor usługowy.

„Cieszymy się, że biuro podróży TUI przenosi się właśnie do naszej Galerii. To także dobra wiadomość dla naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że nowa, rozszerzona oferta turystyczna z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem. Ferie zimowe, wakacje, wyjazdy wakacyjne – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Trzymamy kciuki za wszystkie wyjątkowe podróże Koninian” - mówi Anna Frydrysiak, Dyrektorka Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Galeria nad Jeziorem konsekwentnie dba o poszerzanie oferty, tak by trafić w gusta i odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Hipermarket, sklepy średnio powierzchniowe, drogerie, butiki, liczne punkty usługowe, strefa restauracyjna oraz kino cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic.

Galeria nad Jeziorem życzy wspaniałych, niezapomnianych podróży.

„My tu mamy jakieś ZOO”, czyli nadzwyczajna sesja ...
Przedszkolaki „Zamieszkały w Bajce”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 październik 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.