Nowe nauczycielki mianowane

Miasto Turek

W poniedziałek, 30 sierpnia 2021 r. Burmistrz Romuald Antosik przyjął ślubowanie dwóch nauczycielek, które wcześniej zdały egzamin na stopień nauczyciele mianowanego.

Nauczycielki do egzaminu na wyższy stopień awansu nauczycielskiego przystąpiły 25 sierpnia 2021 r. i przeszły go pomyślnie. Panie uczące w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku: Sylwia Grzelak – nauczycielka matematyki i Aleksandra Bojnowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, dla dopełnienia formalności musiały jeszcze złożyć ślubowanie według roty określonej w Karcie Nauczyciela.

Ślubowanie złożyły w obecności Burmistrza Turku, który podpisał akty nominacji na stopień nauczyciela mianowanego. Burmistrz życzył pani Sylwii Grzelak i pani Aleksandrze Bojnowskiej m.in. sukcesów w pracy z dziećmi.


Kowale Pańskie tegoroczną stolicą kukurydzy. Impre...
Przykona: Umowy na budowę i przebudowę wodociągów ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.