Nowe ulice w mieście Turku

Ulice Owocowa i Warzywna

Na sesji w dniu 20 lutego 2020 roku, Rada Miejska Turku przyjęła uchwałę w sprawie nadania nazwy dwóm ulicom na terenie naszego miasta. Nowo powstałe ulice Owocowa i Warzywna zlokalizowane są w rejonie ulic Krótkiej i Działkowej.

Konieczność nadania nazw jest konsekwencją realizacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze ulicy Działkowej. W planie wydzielono tereny przeznaczone pod budownictwo, dlatego mieszkańcy tych rejonów składają wnioski o ustalenie numeru porządkowego dla ich nieruchomości.

Wniosek o nadanie numeru można pobrać z Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku, bądź ze strony internetowej www.bip.miastoturek.pl w zakładce:Sprawy Według Wydziałów/Wnioski/Wydział Inżynierii Miejskiej/Wniosek o ustalenie numeru porządkowego. Prawidłowo wypełniony wniosek należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta.

źródło: miastoturek.pl

Gm. Turek: „Wiele było szumu i hałasu”, czyli co z...
Mirosław Grudziński prezesem Związku Hodowców Koni

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - kolo w niedziela, 23 luty 2020 11:54

przy monopolu na przeciw pieskow powinna byc monopolowa ulica, kazdy by wiedzial co i jak

przy monopolu na przeciw pieskow powinna byc monopolowa ulica, kazdy by wiedzial co i jak
Gość
niedziela, 29 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.