Noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości - podsumowania i plany na przyszłość

Spotkanie opłatkowe PiS

Uroczyste Spotkanie Noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości odbyło się w sali bankietowej "As" w Słodkowie. Podsumowano miniony rok i nakreślono plany ugrupowania najbliższą przyszłość.

W spotkaniu uczestniczyli zarówno członkowie Prawa i Sprawiedliwości z całego powiatu tureckiego, zaproszeni goście jak i sympatycy ugrupowania. Jak zaznaczył poseł Ryszard Bartosik struktury partii i jej pozycja w powiecie tureckim z roku na rok stają się silniejsze.

-To dzięki nam udało się wiele dobrych rzeczy dla mieszkańców miasta, powiatu przez te ostatnie cztery lata przeprowadzić. Pracowaliśmy na to, aby mieszkańcom żyło się lepiej- mówił Ryszard Bartosik.

Po przemówieniach okolicznościowych uczestnicy spotkania wznieśli toast i złożyli sobie wzajemnie życzenia noworoczne. Spotkanie to było również okazją do rozmów, wymiany poglądów i spostrzeżeń.

 

Brudzew: Koncert Noworoczny połączony ze zbiórką n...
27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - rysiupysiu w poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:05

No jak widzę jest tu kilka " chorągiewek" co nagle zmieniło barwy partyjne.

No jak widzę jest tu kilka " chorągiewek" co nagle zmieniło barwy partyjne.
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.