Nowy partner dla dużych rodzin

nowy partner dużych rodzin

Burmistrz Romuald Antosik podpisał umowę z Jonaszem Kaźmierskim, przedstawicielem firmy TURKOWYSPA, na pakiet zniżek dla dużych rodzin z Turku w ramach Turkowskiej Karty Dużej Rodziny. Przypomnijmy, że TURKOWYSPA jest także pierwszym prywatnym partnerem dającym zniżki posiadaczom Turkowskiej Karty Mieszkańca.

Miasto Turek wciąż poszerza ofertę zniżek i rabatów dla mieszkańców, którzy posiadają Turkowską Kartę Mieszkańca i Turkowską Kartę Dużej Rodziny. W tym tygodniu do tego drugiego programu przystąpił kolejny partner prywatny.

Umowę przystąpienia do programu firmy TURKOWYSPA podpisali: Jonasz Kaźmierski i Burmistrz Romuald Antosik. Firma TURKOWYSPA Julity Jablonski-Kaźmierskiej mieści się na terenie Turkovii przy ul. Komunalnej 2 w Turku. Partner oferuje turkowskim dużym rodzinom zniżki: 5 proc. na fizjoterapię dorosłych i dzieci, 10 proc. na masaże relaksacyjne, liftingujące i lecznicze oraz 5 proc. na chiropraktykę: osteopatię, nastawianie i kręgarstwo.

źródło: miastoturek.pl

Dobra: DPS w Skęczniewie z nowym grantem
W Miejskiej Bibliotece ponownie wolny dostęp do pó...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.