Obudzić Marcina, przywrócić dzieciom tatę

Obudź Marcina

- Otwórzcie serducha i wspólnymi siłami spróbujmy zwrócić dzieciom tatę, jakiego pamiętają - apelują bliscy Marcina - mieszkańca Turku, który po wypadku do jakiego doszło w Niemczech wciąż nie wybudził się ze śpiączki.

W połowie września mieszkaniec Turku, pracujący jako zawodowy kierowca ciężarówki uległ wypadkowi komunikacyjnemu w Niemczech. Jest w śpiączce, a jego bliscy apelują o wsparcie dalszego leczenia.

Po wypadku, w którym doznał rozległych obrażeń głowy i narządów wewnętrznych zapadł śpiączkę pourazową. Do tej pory się nie wybudził. Wkrótce trafi do kliniki neurologicznej w Poznaniu, gdzie lekarze zrobią wszystko, aby mógł się wybudzić.

To wszystko wymaga ogromnych nakładów finansowych. Właśnie dlatego kuzyn mężczyzny zorganizował zbiórkę na portalu https://zrzutka.pl/7dw7pu Łącznie potrzebne jest 100 000 zł.

Fot: zrzutka.pl

"Literatura jazzem barwiona"
Policja podaje statystyki „Akcji Znicz”. Jeden wyp...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Anna w środa, 07 listopada 2018 13:42
https://zrzutka.pl/7dw7pu
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.