Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Odkryj Siłę Wsparcia - spotkania dla przedsiębiorców i pracodawców

Kawęczyn

Odkryj Siłę Wsparcia - pod takim hasłem Powiatowy Urząd Pracy w Turku prowadzi cykl spotkań z przedsiębiorcami i pracodawcami z całego powiatu. Nowy tydzień rozpoczął się od rozmów w gminie Kawęczyn.

W ubiegłym tygodniu pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Turku spotykali się z przedsiębiorcami z gmin Brudzew, Dobra oraz Przykona, w tym tygodniu natomiast zaplanowano wizyty w Kawęczynie, Malanowie, Tuliszkowie, Władysławowie i gminie Turek. W programie znalazły się takie punkty jak m.in. finansowanie staży i szkoleń, a także studiów podyplomowych, tworzenie nowych miejsc pracy czy chociażby inwestowanie w rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Podczas spotkania w Kawęczynie

Spotkania mają na celu przybliżenie lokalnym pracodawcom i przedsiębiorcom planowanych przez Powiatowy Urząd Pracy projektów, działań oraz dostępnego katalogu instrumentów wsparcia w 2024 roku.

Jesteśmy tutaj po to, żeby wysłuchać państwa, czy są jakieś potrzeby względem Powiatowego Urzędu Pracy, jakieś oczekiwania, na podstawie których dopasujemy swoją ofertę. Z drugiej strony chciałabym opowiedzieć o tym, co mamy do zaoferowania w tym roku, zarówno z zakresu standardowej obsługi, jak i realizowanych projektów - mówiła dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Turku, Beata Bartczak.

Podczas wizyty w gminie Kawęczyn dyrektor PUP w Turku przedstawiła także szeroką ofertę przewidzianą w projekcie „Droga do zatrudnienia po węglu”, przeznaczoną do aktywizacji zawodowej pracowników, byłych pracowników i ich rodzin z Grupy Kapitałowej ZE PAK.

Kolędowanie z radością i otwartym sercem w kościel...
Brudzew: Przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.