Hojne prezenty na 10 urodziny "Szlachetnej Paczki"

Szlachetna Paczka Turek

Dzisiaj, tj.7 grudnia miał miejsce 10 finał "Szlachetnej Paczki". Po raz kolejny ludzie o wielkich sercach stanęli na wysokości zadania i obdarowali osoby potrzebujące prezentami. W Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych już od samego rana przy wspaniałej atmosferze pakowano i rozwożono podarunki.

Akcja oficjalnie ruszyła 16 listopada, kiedy to na turkowskim rynku odtańczono Poloneza. Szerzej o wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ

"Szlachetna Paczka" to przedsięwzięcie, które ma na celu niesienie pomocy osobom potrzebujący. Każdy chętny mógł zostać darczyńcom i przekazać świąteczny prezent dla kogoś w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku obdarowanych zostało 26 rodzin, które z całą pewnością będą szczęśliwe, bowiem prezenty są wyjątkowo wartościowe.

W akcji wzięło udział wielu darczyńców również z Poznania czy Warszawy. Oprócz osób prywatnych do uszczęśliwienia innych przyczynili się również Państwowa Straż Pożarna, KPP Turek, placówki oświatowe czy pracownicy Kompanii Piwowarskiej.

Dziękujemy!

Czym skorupka za młodu…, czyli ślubowanie Młodzież...
Mieszkanki powiatu tureckiego zostały oszukane. St...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.