Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Opłaty za parkowanie w Turku powrócą, ale nie wzrosną

Parkingi w Turku

Od przyszłego tygodnia w strefie płatnego parkowania na terenie Turku znów pojawią się inkasenci. Miastu po wielu perypetiach udało się wyłonić operatora, który zajmie się obsługą parkingów.

Na początku przyszłego tygodnia miasto podpisze umowę z firmą Unicorn T&T, która została wyłoniona w przetargu i do końca roku będzie zajmować się obsługą strefy płatnego parkowania. Jednym z warunków przyjęcia tej oferty była niezmienność opłat za pozostawienie pojazdu.

Przypomnijmy, że od stycznia w strefie płatnego parkowania w Turku nie pobierano opłat. Powodem był brak chętnych wykonawców do obsługi strefy. W grudniu 2018 r. wygasła umowa z firmą, która dotychczas pobierała opłaty za parkowanie, a z dniem 1 stycznia 2019 r. wspomniana firma zawiesiła działalność gospodarczą.

Szerzej o problemach z obsługą parkingów pisaliśmy TUTAJ

Największy festiwal Animacji także w Turku!
Pracownicy turkowskiego sądu wspierają manifestują...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.