Organizacje pozarządowe o planach na ten rok

Organizacje pozarządowe Turek

W Urzędzie Miejskim w Turku odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych, działających na terenie naszego Miasta.

14 stycznia 2020 r. burmistrz Romuald Antosik oraz zastępca burmistrza, Jerzy Kurzawa, spotkali się z osobami, które na co dzień pracują w organizacjach pozarządowych, działających na rzecz mieszkańców Turku. Mowa o stowarzyszeniach, klubach, związkach i innych organizacjach, funkcjonujących w sferach kultury, sportu, oświaty i wychowania, nauki, ochrony i promocji zdrowia,

Aleksandra Purcel-Kowalska, kierownik Wydziału Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Turku, przedstawiła sprawozdanie z realizacji programu współpracy Gminy Miejskiej Turek z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019. Następnie omówiła program takiej współpracy na rok 2020.

Zebrani zapoznali się z informacją na temat ogłaszanych przez Miasto otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych na rok 2020. Ostatnim punktem spotkania była dyskusja na planowanymi działaniami w roku 2020 przez poszczególne organizacje.

źródło: miastoturek.pl

Nadzieja dla pracowników PROFIm. Firma powiatu tur...
Radni z wyższym wykształceniem. Gdzie w powiecie j...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.