Ostatni dzień na zapis na szczepienie pracowników żłobków i klubów dziecięcych oraz pieczy zastępczej

szczepienia

Już tylko dzisiaj możliwe jest zgłoszenie do szczepień opiekunów w żłobkach, klubach dziecięcych, dziennych opiekunów, a także pracowników placówek pieczy zastępczej. - Szczepienia tej grupy rozpoczną się już w piątek 12 lutego.

W pierwszym etapie Narodowego Programu Szczepień będą zaszczepieni m.in. chętni opiekunowie w żłobkach, klubach dziecięcych, dzienni opiekunowie, a także pracownicy placówek pieczy zastępczej. Środa 10 lutego to ostatni dzień, kiedy możliwe jest zgłoszenie do szczepienia tych pracowników.

Co musi zrobić pracownik?
Wystarczy, że zgłosi chęć poddania się szczepieniu dyrektorowi lub kierownikowi placówki, w której pracuje.
Następnie pracodawca wypełnia przeznaczony do tego celu formularz znajdujący się pod adresem: https://szczepieniazlobki.rcb.gov.pl Pracodawca ustala ze szpitalem węzłowym termin oraz formułę szczepienia. W ostatnim kroku pracodawca przekazuje pracownikom termin oraz miejsce szczepienia.

O czym należy pamiętać?
W dniu szczepienia konieczne jest zabieranie ze sobą dowodu osobistego i długopisu – pracownicy punktu szczepień poproszą o wypełnienie ankiety. Formularz akceptuje pracowników z roczników 1962-2003. Dla osób po 60 roku życia przewidziane będzie odrębne szczepienie.

Trwa kampania MEDIA BEZ WYBORU
Kiedy zacznie się remont bloku przy Wyszyńskiego?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.