Ostatnie pożegnanie druha Wojciechowskiego. Rodzina dziękuje za obecność

Ostatnie pożegnanie

W piątek, 8 stycznia pożegnano Janusza Wojciechowskiego, przez lata związanego z jednostkami OSP z powiatu tureckiego, byłego prezesa Zarządu Miejskiego ZOSP RP w Turku oraz wieloletniego prezesa Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Koninie.

Msza święta odbyła się w kościele pw. Świętej Trójcy w Skęczniewie w gminie Dobra. W ostatniej drodze towarzyszyli druhowi rodzina, przyjaciele, przedstawiciele samorządów oraz druhowie.

Podziękowania rodzina kieruje do członka Prezydium Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego druha Grzegorza Ciesielskiego, Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Turku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku w szczególności dla Prezesa OSP w Turku druha Zbigniewa Rogodzińskiego za zaangażowanie w ostatnie, strażackie pożegnanie druha Janusza Wojciechowskiego, wszystkim delegacjom przybyłym z powiatu tureckiego oraz dla Samorządu Miasta Turku.

#SzczepimySię. Już niebawem rusza proces rejestrac...
Rozstań się z bólem i zaznaj relaksu w salonie Mag...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.