Pandemia nie przeszkodzi krwiodawcom. Kolejna udana zbiórka z podziękowaniami

Pobór krwi

W dniu dzisiejszym tj. 26 marca mimo obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 oraz wynikających z niej ograniczeń po raz po raz kolejny krwiodawcy mogli podzielić się darem życia jakim jest krew.

Akcja poboru krwi została zorganizowana przez Klub SHDK RP Górnik oraz z RCKiK w Kaliszu. Chętni mogli podzielić się życiodajnym płynem w Hostelu „Barbórka”. W trakcie akcji oddano 13 l krwi pełnej, zarejestrowało się 32 krwiodawców oddało 29.

W trakcie poboru podziękowano za współpracę w organizowaniu akcji Kamilowi i Łukaszowi Sieradzan - właścicielom firmy Direkt Outlet Sp. z o.o.

Rada Klubu SHDK RP Górnik podziękowała serdecznie wszystkim za wszelką pomoc w organizacji akcji krwiodawstwa, a w związku ze zbliżającym się Świętem Wielkiej Nocy przedstawiciele klubu złożyli życzenia zdrowia i spędzenia świąt w gronie najbliższych.
Brudzew: „Przedszkolaki w krainie wierszyków”
Kawęczyn: Zainteresowanych OZE nie brakuje

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.